Ispanijos čempionato lyderės "%c00004" prezidentas Jaime Ortis teigė esąs velniškai supykęs dėl sprendimų priimamų prieš jo komandą ir teigė, kad tai menkina jų šansus triumfuoti Ispanijos čempionate.

Orti teigė, kad įtakingos Ispanijoje jėgos daro viską, kad tik padėtų Madrido "%c00003" laimėti "La Ligą", ir teigė esąs visiškai nusivylęs teisėjavimu sekmadienį vykusiose rungtynėse su "Sociedad" kurios baigėsi 2-2.

"Valencia" sugebėjo likti pirmoje čempionato vietoje po rungtynių pabaigoje rezultatyviausio ekipos žaidėjo Mistos įmušto išlyginamojo įvarčio, tačiau "Valencia" prezidentas labai kritikavo rungtynių teisėjo sprendimus ir teigė, jog kai kurie iš jų buvo lemtingi.

Orti teigė, jog tai nebuvo pirmas kartas, kai galima aiškiai matyti "pro-Real'iškus" sprendimus - aiškus to pavyzdys buvo rungtynės tarp "Valencia" ir "Real" vykusios vasario mėnesį, kai pačioje rungtynių pabaigoje teisėjas skyrė labai abejotiną 11 metrų baudinį į Valensijos ekipos vartus. Jį realizavę Madridiečiai sugebėjo iškovoti lygiąsias 1-1.

"Tai buvo juoda diena Ispanijos futbole, - kalbėjo Orti. - Ir aš tikrai nežinau ko dar galima tikėtis. Ačiū dievui - vakar (sekmadienį - aut. past.) visi matė kas dėjosi aikštėje nuo pat jų pradžios iki pabaigos. Visi matė tuos neteisingus teisėjo sprendimus".

"Aš esu pasipiktinęs, - piktai kalbėjo "Valencia" prezidentas. - Tai buvo ne pirmas kartas, kada įvairiausiais būdais bandoma iš mūsų atimti taškus, tačiau komanda visad sugebėdavo priimti tai ramiai. Šį sezoną buvo daugybė aiškių neteisingų sprendimų - tokių, kurių neįmanoma užmaskuoti".

"Jei Baraja nebūtų pakartojęs Mistos įvarčio, jis nebūtų buvęs įskaitytas," - kalbėjo Orti, turėdamas omenyje vakarykščių rungtynių epizodą, kuriame Mistos smūgiuotas kamuolys atsimušęs į skersinį aiškiai kirto vartų liniją ir iššoko iš vartų, o Baraja iššokųsį kamuolį galva pasiuntė į tinklą.

"Tam, kad mūsų įvartis būtų įskaitytas, turime įmušti du kartus," - piktinosi Orti.

"Taip pat aš esu labai nusivylęs dėl to, kad buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurio tikrai neturėjo būti, nors prieš tai viename epizode baudos aikštelėje aiškiai pargriautas buvo Angulo, o teisėjo švilpukas tylėjo," - neteisingus teisėjo sprendimus vardino ispanas.

"Valencia" treneris Rafa Benitezas teigė nusprendęs geriau patylėti dėl teisėjo sprendimų, tačiau jo pyktis buvo aiškiai matomas: "Apie teisėją galiu pasakyti tik, kad kai kurie jo sprendimai mane labai nustebino. Daugiau to nekomentuosiu".


Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos