Vienas ryškiausių Europoje žaidžiančių talentų kitą sezoną atstovaus „Lazio“ © getty images nuotr.

16-metis Luka Romero laikomas, kaip vienas ryškiausių Europoje žaidžiančių talentų. Šis argentinietis netgi buvo pramintas „naujuoju Lioneliu Messi“. 

Tiesa, šis 16-metis vunderkindas viename interviu yra užsiminęs, jog jam šis sulyginimas nepatinka: „Man nepatinka, jog mane lygina su Messi, nes Messi yra vienas ir vienintelis, o aš noriu, kad mano vardas Luka Romero būtų toks garsus, kaip Messi vardas.“

Šis jaunasis talentas yra 2011 metais dalyvavęs „Barcelona“ peržiūroje, tačiau tuomet jis prisijungti prie „katalonų“ negalėjo, kadangi jam buvo mažiau negu 10 metų ir jis su šeima negyveno arti Barselonos. 

Vėliau jis prisijungė prie „RCD Mallorca“ klubo jaunimo sistemos. Per savo pirmus 4 metus jis sužaidė 108 mačus atstovaudamas jaunimo komandas ir įmušė net 230 įvarčių. 

O pastarąjį sezoną L. Romero gavo galimybę net debiutuoti ir pagrindinėje komandoje, antrajame pagal pajėgumą Ispanijos divizione, „Segunda“ pirmenybėse, kur 6 kartus išbėgo po keitimo ir įmušė vieną įvartį. 

Kitą sezoną šis vunderkindas jau žais už Romos „Lazio“ ekipą, kaip teigia žurnalistas Fabrizio Romano. 

Kitą savaitę oficialiai turėtų būti pristatytas šis naujas „Lazio“ pirkinys. Nors ir nėra aišku, koks jo vaidmuo laukia kitą sezoną žaidžiant už šią Romos ekipą, tačiau jo norėjo ne vienas „Serie A“ klubas ir toks talentas niekur prapult neturėtų. 

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos