Švedo Henriko Larssono (%p02542) agentas žurnalistams patvirtino, kad jo klientas kitamet gali atstovauti "%c00086" ekipai.

Švedijos rinktinės puolėjas teigė, kad norėtų žaisti Ispanijoje, ir nusprendė palikti Glazgo "Celtic" po septynių sėkmingų sezonų šiame klube. Žaidėjas teigė, jog jam norisi šiltesnio klimato. Viena savo apsisprendimo priežasčių Larssonas įvardino norą pagyventi šiltesniame klimate.

Larssono agentas Robas Jansenas buvo susitikęs su "Villareal" prezidentu Juanu Llaneza apie savo klientą ir teigė, kad derybos pasistūmėjo į priekį.

Anglijos dienraščiui "The Sun" Jansenas teigė: "Jūsų informacija yra teisinga. Aš buvau Ispanijoje praėjusį ketvirtadienį ir buvau susitikęs su ponu Llaneza pakalbėti apie Larssoną".

"Tai, ką mes aptarėme yra konfidencialu, tačiau aš galiu pasakyti, kad derybos juda gera linkme," - teigė Jansenas.

Šios savaitės pradžioje Jansenas paneigė galimybę, kad Larssonas kitamet atstovaus Ispanijos superklubui "%c00006": "Mes jiems užsiminėme apie tokią galimybę, tačiau jie į tai niekaip nesureagavo. Ką dar mes galime padaryti?"

"Tai, kad Henrikas kitamet žais Ispanijoje, yra labai tikėtina, - pridūrė Jansenas. - Kol kas mes turime palaukti, kol Henrikas apsispręs kuriame klube nori tęsti savo karjerą. Ispanijoje mes turime keturis pasiūlymus".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos