"Villarreal" atrašė penkis įvarčius "Real Betis" gynybai

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 7-asis turas.

Jau pirmoje dvikovoje buvo įmušti šeši įvarčiai, tiesa, net penki iš jų krito į vieno komandos vartus. "Villarreal" namuose triuškinančiu skirtumu nugalėjo Sevilijos "Real Betis".

Pirmoje rungtynių pusėje buvo pasiektas tik vienas įvartis, kai šeimininkus į priekį išvedė Karlas Ekambi.

Visgi "Real Betis" antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo grįžti į kovą, kai rezultatą išlygino Emersonas.

Andalūzai po šio įvarčio turėjo visas galimybes pakovoti dėl pergalės, tačiau "Villarreal" antrojo kėlinio viduryje visiškai perlaužė rungtynes ir "subombardavo" varžovų vartus.

68-ąją minutę vėl šeimininkus į priekį išvedė Santi Cazorla, o po aštuonių minučių pranašumą padidino pirmojo įvarčio autorius K. Ekambi.

Per pridėtą laiką dar po įvartį pasiekė Gerardas Moreno ir Samuelis Chukwueze, o "Villarreal" šventė pergalę rezultatu 5:1.

"Submarinai" bent laikinam pakilo į penktąją vietą, kai tuo metu "Real Betis" lieka devintoje pozicijoje.

"Villarreal" 5 - 1 "Real Betis"
39' [1 - 0] K. Ekambi
48' [1 - 1] Emerson
68' [2 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)
76' [3 - 1] K. Ekambi
90+2' [4 - 1] G. Moreno
90+4' [5 - 1] S. Chukwueze