Vokietijoje – „Borussia“ ir „Bayer“ ekipų pergalės © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos dar ketverios 27-ojo turo rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi trys komandos.

Dortmundo „Borussia“ išvykoje po nelengvos kovos 2:0 palaužė „Wolfsburg“. 32-ąją minutę Raphaelis Guerreiro išvedė svečius į priekį, o pergalę antrojo kėlinio pabaigoje užtvirtino Achrafas Hakimi.

Pergalingu keliu žygiuojanti BVB bent laikinai nuo „Bayern“ sumažino atsilikimą iki taško.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę šventė Lėverkuzeno „Bayer“. Pastarieji rezultatu 3:1 įveikė Mionchengladbacho „Borussia“ ir šoktelėjo į trečiąją poziciją.

Nugalėtojams įvarčius įmušė Kai Havertzas, pasižymėjęs dukart. Galutinį tašką 81-ąją minutę padėjo Svenas Benderis.

Likę mačai baigėsi Brėmeno „Werder“ pergale prieš „Freiburg“ ir „Paderborn“ – „Hoffenheim“ lygiosiomis.