„Vytis“ užtikrintai laimėjo pirmąsias finalo rungtynes

Kovo 8 dieną Garliavos arenoje buvo sužaistos pirmosios Optibet Futsal A lygos finalo rungtynės. Namuose žaidęs Kauno „Vytis“ pirmąjį mačą prieš Jonavos „Vikingus“ laimėjo rezultatu 4:1.

Pirmąjį įvartį „Vytis“ pelnė įpusėjus pirmajam kėliniui. 10 rungtynių minutę Artūras Juchno perėmė kamuolį ir spurtavo dešiniu aikštės kraštu bei atliko perdavimą Lukui Sendžikui, kuris sužaidė šaltakraujiškai ir nuginklavo varžovų vartininką.

Vis dėl to „Vikingams“ pavyko greitai atsitiesti ir jau po 3 minučių Aleksandras Lebedevas atstatė „status quo“ pirmose finalo rungtynėse.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo, o „Vyčio“ pergalę lėmė puikiai pradėtas antrasis kėlinys.

23 minutę L. Sendžikas įmušė dar vieną įvartį ir dar kartą išvedė šeimininkus į priekį. Po minutės įvartį pridėjo ir „Vyčio“ kapitonas Justinas Zagurskas, tad Kauno komandos persvara išaugo iki dvejų įvarčių.

Tą persvarą „Vyčiui“ pavyko ilgą laiką išlaikyti ir jie neleido svečiams sušvelninti rezultato.

Galiausiai, „Vytis“ prieš pat finalinį švilpuką įmušė ir ketvirtą įvartį, o jo autoriumi dar kartą tapo L. Sendžikas, į savo sąskaitą įsirašęs „hat-tricką“.

„Vytis“ 4 : 1 „Vikingai“

10’ [1 : 0] Lukas Sendžikas

13’ [1 : 1] Aleksandr Lebedev

23’ [2 : 1] Lukas Sendžikas

24’ [3 : 1] Justinas Zagurskas

39’ [4 : 1] Lukas Sendžikas