"Wolves" treneris nepatenkintas dėl užsitęsusios VAR peržiūros

Pirmadienį "Wolves" ekipa antrojo turo "Premier" lygos rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su "Manchester United".

"Raudonieji velniai" pirmavo po pirmajame kėlinyje Anthony Martialio pelnyto įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą tiesiog tobulu smūgiu išlygino Rubenas Nevesas.

Tiesa, "vilkų" džiaugsmą akimirksniu pakeitė nerimo žvilgsniai, kadangi epizodą vertino VAR teisėjai, kurie turėjo išsiaiškinti, ar atakos metu nebuvo pažeista nuošalės taisyklė.

Nors epizodo peržiūra šiek tiek užsitęsė, įvartis buvo įskaitytas, tačiau visa šia situacija nebuvo patenkintas "Wolves" strategas Nuno Espirito Santo.

"Nenoriu prarasti džiaugsmo akimirkų. Nežinau, kaip tai reikėtų išspręsti. Aš pateikiau savo nuomonę, bet ji labiau paremta emocijomis.

Įvarčio šventimas yra be galo gražus momentas, todėl kai mes tiesiog stovime tyloje ir laukiame sprendimo, žiūrovai praranda vieną svarbiausių momentų futbole", - po rungtynių kalbėjo "Wolves" treneris.