„Bayern“ principinėje dvikovoje palaužė BVB ir žengė tvirtą žingsnį čempionų titulo link © AFP nuotr.

Antradienį įvyko „Bundesliga“ grandų dvikova, kurioje Miuncheno „Bayern“ išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Dortmundo „Borussia“.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, o Erlingas Haalandas jau 1-ąją susitikimo minutę turėjo progą išvesti savo komandą į priekį.

Kėliniui įsibėgėjus žaidimas išsilygino, o 19-ąją minutę nuostabią progą turėjo jau „Bayern“, tačiau Serge'o Gnabry smūgį atrėmė ant vartų linijos buvęs BVB gynėjas. Dar po keleto minučių pavojingą smūgį atliko ir Kingsley Comanas.

„Bayern“ savo įvartį pelnė 43-ąją minutę, kai iš už baudos aikštelės ribų nestandartišku ir labai gražiu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Joshua Kimmichas.

Antrąjį kėlinį kur kas aktyviau pradėjo svečiai, tačiau antrojo įvarčio pelnyti nesugebėjo, o 58-ąją minutę puikią progą ir vėl turėjo BVB puolėjas E. Haalandas, tačiau jo smūgis buvo blokuotas. Tiesa, vaizdo pakartojime matosi, kad kamuolys po norvego smūgio atsimušė į varžovo ranką, tačiau VAR peržiūra šiame epizode panaudota nebuvo.

83-ąją minutę tašką galėjo padėti Robertas Lewandowskis, tačiau lenko smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

Per likusį laiką BVB rezultato išlyginti nesugebėjo ir „Bayern“ žengė tvirtą žingsnį čempionų titulo link.

Miuncheno ekipa savo pranašumą prieš Dortmundo klubą padidino iki 7 taškų.