• nvmvm (IP: e54e5f6dd)

    Iš esmės nieko keisto - kai italų flagmanas AC Milan murkdosi mėšle, tai negali neatsispindėt ir rinktinės rezultatams.

    • 0
  • Ricina

    Padidintas komandų skaičius, bet kvota pagal žemynus ir komandų pajėgumą, manau, neteisinga. Akivaizdu, kad Europai turėtų atstovaut daugiau komandų. Nemanau, kad kokią Jordaniją, Kiurasao, Uzbekiją galima lygint su danais, lenkais ar italais. Bus žiaurių rezultatų.

    • 0
  • simmm (IP: ff9c3b4af)

    tokia ta kaina žaidžiant Europos regione, visos čia komandos stiprios. faktas, būtų žymiai fainiau turėti Italiją nei ten kokį Haiti, Curacao, Panama ar Zelandiją kur šitų komandų likimas ir taip aiškus.

    • 4
  • perroni (IP: 8b1258fb6)

    Danija, Italija, labai gala šių komandų. Bet smagu dėl Švedų, kaip nors😀

    • 2
  • Fulius (IP: f2355a9f9)

    Pasekme, kai vietinese lygose zaidzia vien uzsieneciai. Tas pats su musu rinktine, kol nepriklausomybes pradzioje zaide vien lietuviai bent rinktines zaidejai atrode pusetinai. Dabar rinktine 148 reitinge, klubai taurese irgi kiauri,tai kam reikalingi uzsienieciai ?

    • 7
  • Liuks! (IP: 90897a3d4)

    Daug įdomesnis čempionatas bus be medkirčių ***ų italų!

    • -2
  • Denisas

    Nuoširdžiai gaila italų. Jau tvirtai tikejau kad WC bus su jais, na bet yra kaip yra.

    • 9
  • Inzaghi9 (IP: 08f178b48)

    Intero siuksles, visi ju zaidejai blogiau nei graudziai siandien atrode ir paskandino

    • -4
  • aabbcc (IP: 15e7237c0)

    Silpnos lygos silpna rinktine. Vietinis shrotas netraukia net Bosniu lygio.

    • 8
  • Geras! (IP: 90897a3d4)

    Puiki naujiena!!!

    • -5
  • aaaaa (IP: 5c2f80a38)

    slava egzpertui "kei...", kuris čia visiem dėliojo, kad Italai pateks į World Cup'ą.

    • -5