"AC Milan" iškovojo svarbią pergalę lenktynėse dėl vietos Čempionų lygoje

Šeštadienį Italijoje sužaistos dvejos "Serie A" pirmenybių 24-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę kovoje dėl vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje iškovojo "AC Milan" ekipa, kuri išvykoje rezultatu 3:1 įveikė "Atalanta".

Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 33-ąją minutę pasižymėjo R. Freuleras, tačiau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino K. Piatekas.

Antrajame kėlinyje "AC Mialn" pasižymėjo dar dukart: 55-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė H. Calhanoglu, o po šešių minučių antrąjį savo įvartį pelnė K. Piatekas.

Milano ekipa po šios pergalės liko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir padidino persvarą prieš "Atalanta" iki 4 taškų.

Kitose rungtynėse "Cagliari" namuose rezultatu 2:1 įveikė "Parma".

Būtent svečiai pirmieji pasižymėjo, kai 40-ąją minutę pasižymėjo J. Kucka.

"Cagliari" į tai atsakė dviem l. Pavolleti įvarčiaias antrajame kėlinyje (65' ir 85').

Rungtynių pabaigoje šeimininkų žaidėjas Joao Pedro buvo išvarytas iš aikštės, tačiau tai rezultatui jokios įtakos neturėjo ir "Cagliari" iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo.