Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Agonijos pabaiga: J. Rodriguezas keliasi į "Bayern"


Jameso Rodriguezo kančioms atėjo galas. Futbolininkas keliasi į Vokietiją, kur prisijungs prie Miuncheno „Bayern“ klubo.

Buvo skelbiama, kad futbolininkas nori išvykti iš Madrido kuo greičiau, kad jam netektų prisijungti prie „Real“ stovyklos. Jo norai išsipildė ir dabar kolumbietis galės save išmėginti „Bundeslygoje“.

25-erių futbolininkas buvo paskolintas „Bayern“ ekipai dvejiems sezonams. O po termino pabaigos, Vokietijos čempionai galės įsigyti visas teises į J. Rodriguezą, kas manoma ir bus padaryta.

Skelbiama, kad futbolininku rimtai domėjosi ir „Manchester United“, tačiau bavarai saugą nugvelbė iš pat jų nosies.

Straipsnio įvertinimas: 7 9
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (32)

Its me
0 9 07-11 15:25
gud:
Klystu. Iki 2020 birželio kontraktas. Tai likus metams, netikiu, kad už jį kas nors norės mokėt krūvą babkių. Nebent labai gerai pasirodys bayerne.
tame ir vinis Realui, kad taip pigiai teko nusileisti
gud
1 6 07-11 15:18
Klystu. Iki 2020 birželio kontraktas. Tai likus metams, netikiu, kad už jį kas nors norės mokėt krūvą babkių. Nebent labai gerai pasirodys bayerne.
gud
7 3 07-11 15:16
Nesuprantu šito bajerio. Realas išnuomoja dviems metams. JR kontraktas iki 2019 birželio. Tai Realas kaip ir sudegino savo milijonus.
Vaidoshius
36 16 07-11 17:43
Tapinaldo malkos sąskaita supudytas vienas geriausių WC2014 žaidėjų, žiauru. Kaip tik lošdavo korumpuotosiose šiukšlėse, taip ir užsiausdavo Chamesas, gal tik pastaruoju metu šiek tiek pasėdo, nes visiškai užtrūnijo bešlifuodamas Madref suolą ir prarado pasitikėjimą savimi. Bayerne pamatysim ant kiek žiauriai jis supuvo, bet matomai ne visiškai, nes vistiek sugebėjo spjauti ManUre šiukšlynui į veidą kartu su jų visais milijardais, net ČL nepadėjo Bet Bayerne lengva taip pat nebus, Ancelotti nėra girdėjęs apie terminą "rotacija", todėl taip pat gali tekti baigiančio supūti Mullerio, Comano ar Douglas Costa dalia Douglas panašu jau susivokė kame šaknys ir jau pakeliui į Juve, tai jeigu čia tiesioginis transferas 1x1, teks vėl konkrečiai šlifuot suolą, nebent pagaliau tai bus TAS sezonas, kai Robbery erai tikrai atėjo galas, nes tą patį jau girdime kokį 3-4 sezoną iš eilės, bet jie nepaisant savo dažnų traumų kaip siautėjo taip siautėja