Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Del Bosque: "Auksinio kamuolio" rinkimai praranda vertę, kai trejetuke nėra Messi"


Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (28)

MettaworIdpeace
10 4 11-30 21:28
Del Bosqe turbut nemate pasaulio cempionato
Vaidoshius
2 9 11-30 19:06
..:
Siaip siemet Messi forma irgi ne ispudinga, bet is kitos puses daugiau irgi nelabai kas issiskyre kad ji nustelbtu, nebent koks Mbappe scorino neblogai tiek WC tiek klube.
Messi forma neįsoūdinga, nu čia tai anekdotas Kiek tik buvo įvairių geriausią formą demonstruojančių žaidėjų šiuo momentu (SkySports ir t.t. ) Messi visur pirmas, tai ta prasme, kas Messi būtų įspūdinga? 1x11 aplošt?
Vaidoshius
12 18 11-30 17:18
Šiukšlės, atsipeikėkit su tuo Eurovizijos konkursas=geriausias futbolininkas, išjunkit tą debilą vieną kartą, kiek galima save apgaudinėt. Visas futbolo pasaulis be portugalų ir kelių Tapinaldo inkaro bendraklubių, nes kiti Messi geriausiu istorijoje vadina, juokiasi iš šito reklaminio "aš labai nuskriaustas" konkurso ką Del Bosque eilinį kartą patvirtino. Jei duotų apdovanojimą geriausiam kasmet gautų Messi, bet tai būtų neteisinga kitų žaidėjų atžvilgiu, jie nieko negali padaryti, kad Messi eroj gimė Bet vien todėl, kad čia yra komandinis sportas ir neduoda Messiui kasmet, bet čia yra absoliučiai (net ir pačiam Messiui) po.chui, tik Arrogantnaldo šiukšlės graužikai čia bando apsimesti, kad Eurovizijos reklaminis "aš labai nuskriaustas" konkursas kažką reiškia, kai kiekvieną mielą dieną girdi "Messi geriausias" arba "Messi geriausias istorijoje".
Marčius33
13 4 11-30 14:30
Pagal mane tai praeitais metais laimėjo Ronaldo tad jis iki pirmadienio vis dar geriausias planetos futbolininkas.