Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Rodriguezas kalbasi su "Real" dėl galimo sugrįžimo


Permainos Madrido "Real" klube gali pastūmėti 27-erių metų kolumbietį Jamesą Rodriguezą grįžta į Ispanijos sostinę.

Kaip praneša Ispanijos žiniasklaida, J. Rodriguezas prieš keletą savaičių turėjo trumpą pokalbį su Julenu Lopetegui, kuris, skirtingai nei Zinedine'as Zidane'as, mano, kad kolumbietis gali tapti svarbi komandos dalimi.

Pasak radijo "Cope", J. Rodriguezas naujam "Real" treneriui davė aiškų atsakymą - jis mielai sugrįžtų į Madridą, tačiau čia jau yra "Bayern" ir "Real" derybų klausimas.

J. Rodriguezas vis dar nepriklauso oficialiai "Bayern" komandai - "baltieji" jį praėjusią vasarą išnuomojo dviem sezonui, bet bavarai dabar yra situacijos šeimininkai.

Sutartyje nėra numatyta, kad "Real" turi pirmumo teisę susigrąžinti jį. "Bayern" jau kitą vasarą be jokio Madrido komandos išsikišumo maždaug už 40 mln. eurų galėtų įgyti visas teises į futbolininką.

Visgi, yra tikimybė, kad J. Rodriguezo prašymu "Bayern" leistų jam išvykti, tačiau Madrido komandai tektų jau už tai sumokėti galimai tuos pačius 40 mln. eurų.

Apie savo sūnaus norą vėl rungtyniauti Madride užsiminė ir futbolininko tėvas: "Madridas dabar yra derybų procese. Manau, kad Lopetegui žaidimo planuose Jamesui būtų numatytas svarbus vaidmuo.

Žinau, kad Jamesas turėjo trumpą pokalbį su Lopetegui. Jis yra patenkintas situacija "Bayern" klube, kuriame gali žaisti reguliariai, tačiau visi žino, kaip jis stipriai nuo pat vaikystės myli Madridą."

J. Rodriguezas, 2014 metais "Real" kainavęs 75 mln. eurų, iš viso šiame klube yra sužaidęs 110 rungtynių ir pelnęs 36 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

0 2 07-14 22:04
Nepergyvenkit,negris Dauguma Vokieciu puslapiu trimituoja kad cia jis jauciasi puikiai
OhDude
6 7 07-14 11:47
Ačiū už sugadintą savaitgalį..
Extra
4 2 07-14 11:38
Biznis ne biznis, bet Jamesas praėjusį sezoną buvo svarbiausias Bayerno žaidėjas, tai čia nieko clap clap nereikėtų daryt, nes vargu, ar kažką geresnio rinkoj rastų. Beje, dar nėra absoliučiai žinoma, kaip būtų susigrąžintas ir už kiek.