Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Lippi: "Nesu matęs tokio 19-mečio gynėjo, koks yra de Ligtas"


Legendinis Italijos futbolo specialistas Marcello Lippi tvirtina, kad per savo ilgą karjerą nėra regėjęs tokio gynėjo, koks būdamas 19-os metų yra Matthijsas de Ligtas.

M. de Ligtas per sezoną patraukė visų didžiausių Europos klubų dėmesį ir dabar jau yra vertinamas 75 mln. eurų. Nepaisant tokių klubų dėmesio kaip "Barcelona" ir "Bayern", olandas nusprendė savo karjerą pratęsti lygoje, kuri geriausiai žino, kas yra efektinga gynyba – M. de Ligtas yra arti persikėlimo į "Juventus".

Kalbėdamas apie šį transferą, pagyrų būsimam "Juventus" naujokai negailėjo M. Lippi.

"Manau, kad de Ligtas būtų geriausias "Juventus" pirkinys", – "Tuttsport" sakė strategas. – Jis yra labai stiprus atletas. Jis turi puikius fizinius duomenis bei yra inteligentiškas futbolo atžvilgiu. Jis taip pat pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis bei gali pelnyti įvarčius".

Paprašytas palyginti M. de Ligtą su kitais gynėjais, M. Lippi teigė: "Nemanau prasmės jį lyginti su kažkuo. Aš mačiau daug puikių gynėjų – Nesta, Baresi, Maldini, Ferrara, Cannavaro ir Materazzi. Visgi aš nesu matęs kažko geresnio jo amžiuje."

"Juventus" gali išlošti labai daug jį įtraukdamas į gynybą kartu su Chiellini bei Bonucci. Manau, kad pamatytume stipresnį "Juventus" nei bet kada anksčiau.

Jie galėtų pasiekti bet kurį užsibrėžtą tikslą, įskaitant ir Čempionų lygą", – pridūrė M. Lippi.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

2 15 06-29 11:30
vaidoshius pavydi ispradziu sake belekoks zaidejas ateina i barca kai suzinojo kad nezais barcoi vaflis pradejo stumt DDDDDD
Payet8
 Payet8
0 1 06-29 17:29
Pasisekė Juvei toks grajokas ir dar jaunas.
4 3 06-29 11:36
ka tu tu asilas esi