Pergalingas "Barcos" startas šalies pirmenybėse pažymėtas L. Messi dubliu (VIDEO)

Šeštadienį naujame Ispanijos "La Liga" pirmenybių sezono buvo sužaistos dar trejos rungtynės.

Savo titulo gynimą "Camp Nou" stadione pradėjo "Barcelona" - Ernesto Valverde auklėtiniai susitiko su "Deportivo Alaves". Katalonai antrajame kėlinyje atsidarė savo įvarčių sąskaitą ir šventė pergalę rezultatu 3:0.

"Barca" dominavo nuo pirmųjų minučių. "Alaves" tik atsimušinėjo nuo šeimininkų atakų ir patys sunkiai perėjo iš gynybos į puolimą.

Svečius nuo ankstyvo įvarčio gelbėjo puikiai rungtyniavęs vartininkas Fernando Pacheco.

64-ąją minutę galiausiai "Alaves" gynybos vartai nebeatlaikė varžovų spaudimo. Lionelis Messi stojo mušti baudos smūgio, pašokdino visą varžovų tvorelę ir pro apačią pasiuntė kamuolį į jų vartus.

83-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Philippe Coutinho. Brazilas agresyviai įkirto į baudos aikštelę ir galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių F. Pacheco.

Paskutinę rungtynių akimirką "Alaves" užmigo gynyboje ir padovanojo L. Messi dar vieną įvartį. Argentinietis susitikimą užbaigė su dviem tiksliais smūgiais.

Kitos rungtynės baigėsi San Sebastiano "Real Sociedad" pergale ir "Celta" - "Espanyol" klubų lygiosiomis.

"Barcelona" 3 - 0 "Alaves"
64' [1 - 0] L. Messi
84' [2 - 0] Coutinho
90+2' [3 - 0] L. Messi

"Villarreal" 1 - 2 "Real Sociedad"
16' [1 - 0] G. Moreno
40' [1 - 1] W. Jose
71' [1 - 2] Juanmi

"Celta" 1 - 1 "Espanyol"
45' [0 - 1] M. Hermoso
52' [1 - 1] D. Lopez (į savus vartus)