Pirmoji "Hamburger" nesėkmė Bundesligoje © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi Vokietijos futbolo pirmenybės. Šeštadienį buvo sužaisti septyni devintojo turo susitikimai, likę du bus žaidžiami sekmadienį.

Pirmąją nesėkmę šiame sezone patyrė ir į trečiąją poziciją smuktelėjo "Hamburger" klubas. Iki tol puikų žaidimą demonstravę "Hamburger" futbolininkai namuose minimaliu skirtumu nusileido "Wolfsburg" klubui. Vienintelį įvartį, kuris ir nulėmė varžybų baigtį 19-ąją minutę įmušė D.Klimowicius. Beje, tai buvo pirmoji "Wolfsburg" ekipos pergalė Hamburge nuo 1997-ųjų. Jau po finalinio teisėjo švilpuko aikštėje kilo susistumdymas, kuriame dalyvavo apie 20 žaidėjų ir oficialių asmenų. Nuraminus aistras teisėjas pasitarė su savo asistentu ir raudonomis kortelėmis "apdovanojo" šeimininkų ekipos lyderį R.van der Vaartą, bei "Wolfsburg" žaidėją M.Franzą.

Uostamiesčio klubo kluptelėjimu nesugebėjo pasinaudoti čempionų titulą ginantis "Bayern", svečiuose sužaidęs 1-1 su "Schalke" ekipa. Verta paminėti, jog Gelsenkircheno ekipos puolėjas S.Larsenas rezultatą išlygino paskutinę pagrindinio varžybų laiko minutę.

Dar vieną triuškinančią pergalę iškovojo "Werder" futbolininkai, namuose net 6-2 sutrypę "Nurnberg" ekipą. Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo M.Klose įmušęs tris įvarčius. Po šios pergalės "Werder" turi 22 taškus ir dalinasi pirmą antrą vietas su "Bayern".

Ir toliau prastai sekasi "Stuttgart" futbolininkams. Šįkart jie namuose 1-1 sužaidė su "Gladbach" vienuolike. "Gladbach" pirmavo beveik visas varžybas, tačiau 89-ąją susitikimo minutę J.Strasseris įsimušė įvartį į savo vartus ir taip "padovanojo" tašką "Stuttgart" klubui. Po šių lygiųjų "Stuttgart" užima devintąją vietą, tuo tarpu "Gladbach" futbolininkai - penkti.

Dar vienas įdomus mačas vyko Kaiserslauterne, tarp vietos "Kaiserslautern" ir "Borussia" klubų. Šiose varžybose savo šou demonstravo du futbolininkai - šeimininkų atakų lyderis H.Altintopas, bei "Borussia" puolėjas E.Smolarekas. Abu žaidėjai įmušė po tris įvarčius, o susitikimas baigėsi rezultatu 3-3.

Visi turo rezultatai

"%c00209" 3 - 1 "%c00008"
56` [1 - 0] Petr Ruman
61` [2 - 0] Michael Thurk
75` [3 - 0] Petr Ruman
79` [3 - 1] Tranquillo Barnetta

"%c00210" 3 - 0 "%c00105"
14` [1 - 0] Marcio Borges
30` [2 - 0] Heiko Westerman
52` [3 - 0] Sibusiso Zuma

"%c00015" 1 - 1 "%c00001"
19` [0 - 1] Roque Santa Cruz
90` [1 - 1] Soren Larsen

90` Martin Demichelis ("Bayern") pašalintas iš aikštės

"%c00024" 0 - 1 "%c00011"
19` [0 - 1] Diego Klimowicz

90` Rafael van der Vaart ("Hamburger") ir Maik Franz ("Wolfsburg") pašalinti iš aikštės.

"%c00014" 3 - 3 "%c00100"
7` [0 - 1] Ebi Smolarek
13` [1 - 1] Halil Altintop
16` [1 - 2] Ebi Smolarek
40` [1 - 3] Ebi Smolarek
57` [2 - 3] Halil Altintop
78` [3 - 3] Halil Altintop

"%c00016" 6 - 2 "%c00208"
2` [1 - 0] Miroslav Klose
16` [1 - 1] Stefan Kiessling
34` [2 - 1] Miroslav Klose
39` [3 - 1] Miroslav Klose
57` [3 - 2] Markus Schroth
66` [4 - 2] Ivan Klasnic
80` [5 - 2] Tim Borowski
85` [6 - 2] Ivan Klasnic

"%c00027" 1 - 1 "%c00103"
17` [0 - 1] Peer Kluge
89` [1 - 1] Jeff Strasser (į savo vartus)