Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Benitezas: P. Pogba dar nė iš tolo neprilygsta S. Gerrardui


"Newcastle" vyriausiasis komandos treneris Rafaelis Benitezas po pralaimėjimo "Manchester United" klubui nesureikšmino puikaus Paulio Pogba pasirodymo ir teigė, kad prancūzas dar nėra aukščiausios klasės futbolininkas.

Šeštadienį "šarkos" atvyko į Mančesterį, tačiau viešnagė nebuvo pati sėkmingiausia - Jose Mourinho auklėtiniai varžovus nugalėjo rezultatu 4-1. "Man Utd" ekipos startinėje sudėtyje buvo po traumos grįžęs P. Pogba, kuris 70-ąją minutę aikštę paliko įsirašęs ir įvartį, ir rezultatyvų perdavimą.

Vis dėlto R. Benitezas neskuba girti P. Pogba, o sulaukęs palyginimo su Stevenu Gerrardu, strategas kategoriškai nepritarė, jog prancūzas jau yra pasiekęs dabar jau karjerą baigusio S. Gerrardo lygį.

"Jie yra labai skirtingi futbolininkai. Stevie buvo aukščiausios klasės futbolininkas daugybę metų", - teigė R. Benitezas. - Jis buvo išskirtinis futbolininkas, galėdavęs padaryti įtakos rungtynėse būdamas tiek su kamuoliu, tiek ir be jo".

"Jis buvo aukščiausios klasės žaidėjas. Pogba yra puikus futbolininkas, tačiau jis dar turi išlaikyti tokį patį lygį 10-15 metų, jog galėtų būti Gerrardo lygio.

Pogba nėra mano komandos žaidėjas, todėl neturėčiau daug apie jį kalbėti. Jis yra puikus žaidėjas, kaip ir visa likusi "Man Utd" komandą", - pridūrė R. Benitezas.

Straipsnio įvertinimas: 2 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (12)

5 1 11-20 15:33
Prieš kritikuodami Pogbą, pažiūrėkit į MU grajų su Pogba ir Matic viduryje, ir į MU žaidimą tik esant Matic. Kas nors truputį gaudosi futbole, supras ką turiu omenyje.
17 4 11-20 12:14
Durnas tu Benitezai Asilas is wisur ispistas top klubu nes esi Durnas