Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Solskjaeras: "Kai kurie žaidėjai turi suprasti, kokiam klubui atstovauja"


"Manchester United" stoja į lemiamą sezono stadiją – trofėjų šį sezoną jau nebeiškovosiantis Anglijos klubas dabar visą savo dėmesį telkia finišui didžiajame ketverte.

"Man Utd" šią savaitę pasitraukė iš UEFA Čempionų lygos. Iš viso per paskutines šešerias rungtynes "raudonieji velniai" yra laimėję tik du kartus. "Premier" lygoje "United" kol kas yra šeštas, o pakilti į aukštesnę poziciją lengva nebus – jų dabar laukia trijų rungtynių serija su "Everton", "Man City" ir "Chelsea".

Prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs Ole Gunnaras Solksjaeras teigia, kad yra patenkintas daugumos žaidėjų darbu, tačiau yra tokių, kuriems reikėtų "pabusti". 

Paklaustas, ar futbolininkų požiūris pasikeitė po to, kai komanda užbaigė savo sėkmingų pirmųjų mėnesių žygį ir pradėjo susidurti su problemomis, Solskjaeras atsakė: "Nesu tikras dėl to. Per visus šiuos mėnesius sužinojau labai daug apie juos. Aš juos puikiai pažįstu ir žinau, kokie jie yra."

"Dauguna iš jų mane nustebino savo atsidavimu, tačiau kai kuriems reikia rimtai pasitikrinti, kurie jie yra atsidūrę. Visgi dauguma iš jų žino, kad jie gali pagerinti savo žaidimą, jeigu toliau dirbs teisinga kryptimi.

Kiekviena treniruotė ir kiekvienos rungtynės puikiai parodo visų žaidėjų lygį. Mes dirbame su fantastiška grupe, su kuria siekiame sukurti norimą aplinką. Žaidėjai taip pat yra šeimininkai to, kas vyksta čia, tačiau tik nuo jų pasirodymo aikštėje priklausys, kokia bus jų ateis (trumpa ar ilgalaikė – red.) šiame klube", – kalbėjo specialistas.

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

dovydasi15
0 3 04-20 08:55
Gal šiek tiek per stipriai Ole bendrauja su šita spauda. Vidines komandos problemas kelia į viešumą, kas dar labiau blogina komandos atmosferą. Geriau tegu tyliai dirba ir bando išlaikyti MU Europos lygoje, o gal pasiekti ir Čempionų.
 GedBuz
3 3 04-19 23:36
Su žaidėjais bando susisiekti per žiniasklaidą? Tokie vieši pareiškimai visada pradeda lįsti lauk, kai komandai nesiseka, bet jie tik pablogina klubo atmosferą.
zilvinas666
17 12 04-19 17:44
Pačiam reikia pabusti,kad jau ju laikai baigėsi
16 6 04-19 16:00
Kaip ir pats treneris