Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Sukrečianti žinia: miegodamas mirė "Fiorentina" kapitonas D. Astori


2018-03-04 13:23:02 Serie A ACF Fiorentina

Italiją ir visą futbolo bendruomenę apskriejo skaudžios naujienos - viešbučio kambaryje rastas negyvas "Fiorentina" komandos kapitonas Davide Astori, kuriam sausį sukako 31-eri.

Viename iš Udinėje įsikūrusių viešbučių buvo apsistojusi visa "Fiorentina" komanda, kuri šiandien 16 valandą turėjo "Serie A" pirmenybėse susikauti su vietos "Undinese".

Teigiama, kad komanda ryte rinkosi į treniruotę, tačiau niekaip nesulaukė iš kambario išeinančio ekipos kapitono. Atidarius jo kambario duris paaiškėjo skaudi žinia - jis neberodė jokių gyvybės ženklų. Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas.

"Undinese" ir "Fiorentina" rungtynės iškart po šio įvykio buvo atšauktos. Italijoje bus paskelbtas gedulas, todėl greičiausiai nebeįvyks visos likusios turo rungtynės.

D. Astori "Fiorentina" gretose rungtyniauti pradėjo nuo 2015 metų. Jis per savo karjerą taip pat yra žaidęs "Roma", "Milan", "Cagliari" (didžiąją savo karjeros dalį) bei dar kitose mažiau žinomuose klubuose.

Gynėjo pozicijoje rungtyniavęs D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius. Jis iš viso nacionalinėje komandoje sužaidė 14 rungtynių bei pelnė vieną įvartį.

Futbolininkas prieš kelias savaites tapo tėvu.

 

Straipsnio įvertinimas: 1 15

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
1 81 03-04 13:46
užuojauta komandai, fanams ir šeimai.. Geras gynėjas buvo, dar mažiausiai kelis metus galėjo rungtyniauti visa jėga. Visą įvykį apkartina dar tas dalykas, kad prieš kelias savaites tapo tėvu rest in peace
0 49 03-04 14:00
Tokios naujienos sugadina visos dienos nuotaikas. Gynėjas tapo antrosios atžalos tėvu prieš keletą savaičių. 31 klubo kapitonas buvo fiziškai stipresnis už didžiąją dalį komandos, dauguma prenešimų skelbia, kad tai turbūt buvo genetiškai paveldėta liga.. Tokie įvykiai tik įrodo gyvenimo trapumą.
Gunner
0 41 03-04 13:50
Skaudu. Atrodo zmogus viska turi ir uzmiges nebeatsikeli...
Steiner
0 34 03-04 14:00
Eina sau šita gynėją atsimenu iš 2013 konfederaciju taurės, kai įmušė į Urugvajaus vartus
0 23 03-04 14:22
Officialiai nukeliamos visos šiandienos Serie A varžybos. Puikus federacijos gestas.