Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

Sukrečianti žinia: miegodamas mirė "Fiorentina" kapitonas D. Astori


2018-03-04 13:23:02 Serie A ACF Fiorentina

Italiją ir visą futbolo bendruomenę apskriejo skaudžios naujienos - viešbučio kambaryje rastas negyvas "Fiorentina" komandos kapitonas Davide Astori, kuriam sausį sukako 31-eri.

Viename iš Udinėje įsikūrusių viešbučių buvo apsistojusi visa "Fiorentina" komanda, kuri šiandien 16 valandą turėjo "Serie A" pirmenybėse susikauti su vietos "Undinese".

Teigiama, kad komanda ryte rinkosi į treniruotę, tačiau niekaip nesulaukė iš kambario išeinančio ekipos kapitono. Atidarius jo kambario duris paaiškėjo skaudi žinia - jis neberodė jokių gyvybės ženklų. Manoma, kad futbolininkas mirė tiesiog miegodamas.

"Undinese" ir "Fiorentina" rungtynės iškart po šio įvykio buvo atšauktos. Italijoje bus paskelbtas gedulas, todėl greičiausiai nebeįvyks visos likusios turo rungtynės.

D. Astori "Fiorentina" gretose rungtyniauti pradėjo nuo 2015 metų. Jis per savo karjerą taip pat yra žaidęs "Roma", "Milan", "Cagliari" (didžiąją savo karjeros dalį) bei dar kitose mažiau žinomuose klubuose.

Gynėjo pozicijoje rungtyniavęs D. Astori taip pat yra vilkėjęs Italijos rinktinės marškinėlius. Jis iš viso nacionalinėje komandoje sužaidė 14 rungtynių bei pelnė vieną įvartį.

Futbolininkas prieš kelias savaites tapo tėvu.

 

Straipsnio įvertinimas: 1 15
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (12)

1 81 03-04 13:46
užuojauta komandai, fanams ir šeimai.. Geras gynėjas buvo, dar mažiausiai kelis metus galėjo rungtyniauti visa jėga. Visą įvykį apkartina dar tas dalykas, kad prieš kelias savaites tapo tėvu rest in peace
0 49 03-04 14:00
Tokios naujienos sugadina visos dienos nuotaikas. Gynėjas tapo antrosios atžalos tėvu prieš keletą savaičių. 31 klubo kapitonas buvo fiziškai stipresnis už didžiąją dalį komandos, dauguma prenešimų skelbia, kad tai turbūt buvo genetiškai paveldėta liga.. Tokie įvykiai tik įrodo gyvenimo trapumą.
0 23 03-04 14:22
Officialiai nukeliamos visos šiandienos Serie A varžybos. Puikus federacijos gestas.
Žuvies
0 9 03-04 14:54
ff:
gal kas galit paaiškint, kodėl taip būna? ar širdys silpnos ar kas... dažnai būna kai žaidėjai begiodami aikštelėje gauna širdies smūgi, bet čia miegant...
Futbolas yra tas sportas kur bene labiausiai apkraunama širdis. Trumpi sprintai, bet pilna jėga, o po jų sulėtėjimas ir vėl sprintai. Tokiu būdu futbolininkai sulaksto apie 13km per varžybas ir dar tenka žaisti su kamuoliu. Tai labai apsunkina širdį