1 turas: ambicingoji "Man City" ekipa sezoną pradėjo pergale © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos dar šešerios Anglijos "Premier" lygos pirmojo turo rungtynės, tuo tarpu dar vienas mačas vyks kiek vėliau.

Sezoną pergale pradėjo ambicingų planu šiemet nestokojanti "Man City" ekipa, kuri išvykoje 2-0 įveikė "Blackburn" klubą.

Svečiai į priekį išsiveržė jau pačioje mačo pradžioje - Shaunas Wrightas-Phillipsas prasiveržė dešiniuoju kraštu, pamatė į baudos aikštelę įkertantį Emmanuelį Adebayorą, kuris stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Kiek vėliau šeimininkai taip pat atsakė keliais pavojingais momentais, tačiau Sambos bei McCarthy smūgius atrėmė Shay'us Givenas, o Jasono Robertso smūgis buvo netikslus.

59 minutę puikų šansą įmušti vėl turėjo J.Robertsas, tačiau savus vartus ir vėl išgelbėjo "Man City" vartininkas. Po trijų minučių jau pavojingu smūgiu atsakė svečių puolėjas Robinho.

80 minutę šeimininkų puolėjas B.McCarthy taip pat galėjo pasižymėti, tačiau jo smūgis sudrebino svečių vartų skersinį. "Blackburn" puolė svečių vartus, o tuo kuo puikiausiai pasinaudojo "Man City".

Jau per pridėtinį laiką Stephanas Irelandas pelnė antrąjį įvartį bei įtvirtino savo komandos pirmąją pergalę sezone.

"Portsmouth" 0 - 1 Londono "Fulham"
13` [0 - 1] Bobby Zamora

"Wolves" 0 - 2 "West Ham"
22` [0 - 1] Mark Noble
69` [0 - 2] Matthew Upson

"Blackburn" 0 - 2 "Man City"
3` [0 - 1] Emmanuel Adebayor
90` [0 - 2] Stephen Ireland

"Bolton" 0 - 1 "Sunderland"
5` [0 - 1] Darren Bent

Birmingemo "Aston Villa" 0 - 2 "Wigan"
31` [0 - 1] Hugo Rodallega
56` [0 - 2] Jason Koumas

"Stoke City" 2 - 0 "Burnley"
19` [1 - 0] Ryan Shawcorss
33` [2 - 0] Stephen Jordan (į savo vartus)