1 turas: "Barcelona" ir "Real" pralaimėjimai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos "La Liga" čempionate buvo sužaistos likusios 1 turo rungtynės.

Kiek netikėtą pralaimėjimą svečiuose patyrė vieni iš sezono favoritų "Barcelona" futbolininkai, kurie išvykoje pralaimėjo "Numancia" rezultatu 0-1.

Mače svečiai turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Tuo tarpu "Numancia" gretose 12 minutę pasižymėjo Mario.

Triuškinamą pergale sezoną pradėjo Madrido "Atletico" ekipa, kuri namuose nepaliko jokių vilčių "Malaga" klubui ir sutriuškino jį rezultatu 4-0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Diego Forlanas, po kartą pasižymėjo Johnas Heitinga bei Florentas Sinama-Pongolle.

Tuo tarpu "Sevilla" komanda sezoną pradėjo lygiosiomos prieš "Racing Santander" futbolininkus 1-1, o "Villarreal" tokiu pačiu rezutatu sužaidė su "Osasuna".

Ispanijos čempionai Madrido "Real" pirmenybes pradėjo pralaimėjimu išvykoje prieš "Deportivo" ekipą rezultatu 1-2.

"Numancia" 1-0 "Barcelona"
12' [1-0] M.R.Mario

"Athletic Bilbao" 1-3 "Almeria"
7' [0-1] H.Pellerano
33' [0-2] A.Negredo
51' [0-2] J.B.Ortiz
57' [1-3] I.V.Martinez

Madrido "Atletico" 4-0 "Malaga"
26' [1-0] J.Heitinga
38' [2-0] D.Forlan
43' [3-0] D.Forlan iš 11 metrų baudinio
80' [4-0] S.Pongolle

"Osasuna" 1-1 "Villarreal"
54' [0-1] M.Senna
69' [1-1] J. Nekounam iš 11 metrų baudinio

68' iš aikštės pašalintas D.Godin ("Villarreal")

"Racing Santander" 1-1 "Sevilla"
70' [0-1] L.Fabiano
75' [1-1] Juanjo

Sevilijos "Real Betis" 0-1 "Recreativo"
36' [0-1] Adrian

"Sporting Gijon" 1-2 "Getafe"
14' [0-1] J.Albin
35' [1-1] D.Castro
86' [1-2] F.J. Casquero

"Deportivo" 2-1 "Real"
26' [1-0] Mista
47' [1-1] R.v.Nistelrooy
51' [2-1] A.Lopo