10 turas: "Real" įtemptame mače palaužė "Malaga" © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamios dvejos rungtynės.

Neįtikėtiną trilerį išvydo Madrido "Santiago Bernabeu" stadione susirinkę žiūovai, kur vietos "Real" tik po atkaklios kovos 4-3 palaužė "Malaga" ekipos pasipriešinimą.

Mačo pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo - jau 6 minutę suklaidinęs du "Real" gynėjus Eliseu įsiveržė į baudos aikštelę, bandė perduoti kamuolį komandos draugui, tačiau kamuolys po sumaišties atšoko pačiam futbolininkui ir Eliseu tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

Tačiau "Real" atsako ilgai laukti neteko, mat jau po dviejų minučių rezultatas tapo lygus - Marcelo smūgį atrėmė "Malaga" vartų sargas Francesco Arnau, tačiau prie kamuolio pirmas suskubo Gonzalo Higuainas ir nukreipia jį į vartus.

18 minutę "Malaga" vėl išsiveržė į priekį - po puikaus Duda perdavimo, aplenkęs varžovų gynėjus Nabilas Baha nuginkluoja Ikerą Casillasą.

36 minutę svečių gynėjas Robsonas Welingtonas sužaidžia ranka ir teisėjas skiria 11 metrų baudinį, kurį realizuoja Gonzalo Higuainas. Rezultatas tampa 2-2.

Visgi įvykiai pirmame kėlinyje dar nesibaigė, už pražangą prieš Eliseu raduoną kortelę prieš save išvydo "Real" gynėjas Sergio Ramosas.

Antrasis kėlinys prasidėjo ekipų atakomis, tačiau nei vienai iš jų nepavyko sukurti rimtų progų. Vis dėlto 69 minutę Gago neleistinai baudos aikštelėje stabdo Duda ir teisėjas skiria dar vieną 11 metrų baudinį, tik šįsyk į priešingos komandos vartus. Šansu pasinaudoja Antonio Aponso ir rezultatas tampa 3-2 "Malaga" naudai.

Tačiau vos po minutės tolimu smūgiu Gonzalo Higuainas išlygino rezultatą ir kartu pelnė trečiajį savo įvartį rungtynėse.

77 minutę skiriamas dar vienas 11 metrų baudinį, šįsyk pražanga užfiksuota svečių komandos gynėjui, kuris neleistinai sužaidė prieš G.Higuainą. Pats puolėjas stoja prie atžymos, tačiau jo smūgį atremia F.Arnau, bet žaidėjas pirmasis suskumba prie atšokusio kamuolio ir pelno dar vieną įvartį.

Per likusį laiką dešimt "Real" futbolininkų apsigynė nuo "Malaga " bandymų įmušti ir iškovojo sunkią, tačiau reikalingą pergalę, rezultatu 4-3.

Tuo tarpu kitame dienos mače "Barcelona" ekipa nepasigailėjo "Valladolid" klubo ir sutriuškino juos net 6-0.

Nesustabdomas nugalėtojų gretose buvo puolėjas Samuelis Eto'o, kuris sugebėjo įmušti net keturis įvarčius, po vieną tikslų smugį pridėjo Thierry Henry ir Eiduras Gudjohnsenas.

Madrido "Real" 4 - 3 "Malaga
5' [0 - 1] Eliseu
8' [1 - 1] Gonzalo Higuain
18' [1 - 2] Nabil Baha
37' [2 - 2] Gonzalo Higuain (iš 11 metrų baudinio)
70' [2 - 3] Antonio Apono (iš 11 metrų baudinio)
71' [3 - 3] Gonzalo Higuain
78' [4 - 3] Gonzalo Higuain

44' iš aikštės pašalintas Sergio Ramos ("Real")
78' Gonzalo Higuaina neįmušė 11 metrų baudinio ("Real")

"Barcelona" 6 - 0 "Valladolid"
12' [1 - 0] Samuel Eto'o
30' [2 - 0] Samuel Eto'o
43' [3 - 0] Samuel Eto'o
44' [4 - 0] Samuel Eto'o
71' [5 - 0] Eidur Gudjohnsen
83' [6 - 0] Thierry Henry