10 turas: "Villarreal" grįžta į antrają vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiami aštuoni X turo susitikimai.

Pergalę, kuri leido grįžti į antrają vietą, iškovojo "Villarreal" ekipa, ji namuose po atkaklios kovos 2-1 įveikė "Almeria".

Šeimininkai jau pirmają mačo minutę išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė puolėjas Giuseppe Rossi. Po penkiolikos minučių rezultatą padvigubino Joseba Llorente. Antrame kėlinyje Pablo Piatti dar sušvelnino skirtumą, tačiau išlyginti rezultato svečiams nepavyko.

Sunkią pergalę iškovojo La Korunijos "Deportivo" futbolininkai, kurie mačą namuose prieš Barselonos "Espanyol" baigė 1-0. Vienintelį įvartį nugalėtojų gretose pirmame kėlinyje pelnė Andresas Guardado.

Pergales taip pat pavyko iškovoti Sevilijos "Real Betis", "Sevilla", "Valencia" ir Santandero "Racing" klubams, tuo tarpu mačai tarp "Osasuna ir Madrido "Atletico" bei "Athletic Bilbao" ir "Mallorca" baigėsi lygiosiomis.

"Villarreal" 2 - 1 "Almeria"
1' [1 - 0] Giuseppe Rossi
15' [2 - 0] Joseba Llorente
61' [2 - 1] Pablo Piatti

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
31' [1 - 0] Andres Guardado

"Mallorca" 3 - 3 "Athletic "Bilbao"
11' [1 - 0] Cleber Santana
43' [1 - 1] Andoni Iraola (iš 11 metrų baudinio)
57' [2 - 1] Juan Fernando Arango
74' [3 - 1] Juan Fernando Arango
78' [3 - 2] Ion Velez Martinez
90' [3 - 3] Fernando Llorente

"Numancia" 2 - 4 Sevilijos "Real Betis"
27' [1 - 0] Javier Del Pino
33' [1 - 1] Achille Emana (iš 11 metrų baudinio)
44' [1 - 2] Juanito
45' [1 - 3] Mehmet Aurelio
56' [2 - 3] Jose Javier Barkero
85' [2 - 4] Mehmet Aurelio

"Osasuna" 0 - 0 Madrido "Atletico"

19' Javier Garcia Portillo nerealizavo 11 metrų baudinio ("Osasuna")

Santandero "Racing" 1 - 0 "Sporting Gijon"
58' [1 - 0] Mohammed Tchite

73' iš aikštės išvytas Jonathan Pereira ("Racing")

"Sevilla" 1 - 0 "Recreativo"
63' [1 - 0] Frederic Kanoute

78' Frederic Kanoute nerealizavo 11 metrų baudinio ("Sevilla")

Madrido "Getafe" 0 - 3 "Valencia"
29' [0 - 1] Manuel Fernandes
69' [0 - 2] Joaquin
81' [0 - 3] Vicente

45' iš aikštės pašalintas Roberto Soldado ("Getafe")