11 turas: "Real" kyla į pirmąją vietą © Eurofootball.lt
Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį vyko ketverios XI turo rungtynės.

Dar vieną pergalę, šįsyk namuose, iškovojo Madrido "Real" klubas, kuris rezultatu 1-0 įveikė Santandero "Racing" komandą. Mačą pavojingu smūgiu pradėjo svečiai, tačiau "Real" vėliau atsakė Kaka bei Xabi Alonso šūviais.

22-ąją minutę buvo pelnytas ir įvartis - laiku ir vietoje atsidūręs puolėjas Gonzalo Higuainas iš arti nuginklavo "Racing" vartininką Tono.

55-ąją minutę "Real" pelnė ir antrąjį įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas, mat teisėjas užfiksavo nuošalę Karimui Benzema. Kiek vėliau G.Higuainas turėjo puikią progą pasižymėti, bet puikiai sužaidė svečių vartininkas.

77-ąją minutę įvartį jau pelnė "Racing", tačiau ir jis nebvo įskaitytas dėl nuošalės. "Real" išsaugojo persvarą ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Pergalę savų žiūrovų akivaizdoje taip pat šventė "Deportivo" ekipa, kuri 2-1 įveikė ir toliau buksuojantį Madrido "Atletico". Nors svečiai pirmavo po Sergio Aguero įvarčio, tačiau Colotto bei vėlyvas 11 metrų baudinys leido "Deportivo" švęsti pergalę.

Pergalę 2-1, tik svečiuose, šventė ir "Sevilla". Sevilijos miesto ekipo dėka Perotti ir Renato įvarčių įveikė "Tenerife "ekipą.

Du taškus prarado bei į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje nukrito šalies čempionė "Barcelona", išvykoje 1-1 sužaidusi su Bilbao "Athletic". Svečiai pirmajame kėlinyje turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau nei Lionelui Messi, nei kitiems komandos žaidėjams to padaryti nepavyko.

Kėlinio pabaigoje "Athletic" turėjo puikų šansą įmušti, bet Javi Martinezas nepataikė į vartus smūgiuodamas galva iš labai patogios situacijos.

53-ąją minutę svečiai buvo priekyje, kai tiksliu Xavi perdavimu pasinaudojo Dani Alvesas. Po dešimties minučių rezultatas jau buvo lygus, kai niekeno nedengiamas Gaizka Toquero nuginklavo Victorą Valdesą.

Per likusį laiką rezultatas nepakito ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.

Madrido "Real" 1 - 0 Santandero "Racing"
22' [1 - 0] Gonzalo Higuain

La Korunijos "Deportivo" 2 - 1 Madrido "Atletico"
3' [0 - 1] Sergio Aguero
20' [1 - 1] Diego Daniel Colotto
90' [2 - 1] Andres Guardado (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės išvytas Cleber Santana ("Atletico")

"Tenerife" 1 - 2 "Sevilla"
32' [0 - 1] Diego Perotti
49' [0 - 2] Renato
Juan Francisco Nino

Bilbao "Athletic" 1 - 1 "Barcelona"
54' [0 - 1] Dani Alves
63' [1 - 1] Gaizka Toquero