12-asis "Ligue 1" turas prasidėjo dar vienu "Bordeaux" pralaimėjimu (VIDEO)

Šį vakarą tarp "Rennes" ir "Bordeaux" klubų sužaistas pirmasis 12-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimas.

Visos rungtynės iš esmės klostėsi apylygiai, tačiau galiausiai jos ir vėl nesėkmingai baigėsi Jocelyno Gourvenneco auklėtiniams, kurie patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Apskritai Bordo futbolininkai pergalės nėra iškovoję nuo rugsėjo mėnesio.

Šįkart lemtinga tapo saugo Jeremy Toulalano klaida, kai jis jau 11-ąją minutę po kampinio įsimušė į savus vartus. Neilgai trukus progą išlyginti rezultatą dar turėjo Alexandre'as Mendy, bet daugiau itin pavojingų progų "Bordeaux" nesukūrė.

Tai reiškia, kad pastaroji ekipa dabar gali nukristi jau į antrąją turnyrinės lentelės pusę, kuomet "Rennes" futbolininkai bent laikinai pakilo į 10-ąją vietą.

Rezultatas:

"Rennes" 1 - 0 "Bordeaux"
[1-0] 11' Jeremy Toulalan (į savus vartus)

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x67keeh" allowfullscreen=""></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos