12 turas: "Bayern" vejasi lyderius © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo žaidžiami likę trys XII turo susitikimai.

Itin intrigavusioje dvikovoje Gelzenkichene, kur vietos "Schalke" kovėsi su Miuncheno "Bayern" ekipa, pergalę rezultatu 2-1 šventė svečiai.

Jau mačo pradžia žadėjo aršią kovą - 3 minutę po Marco van Bommelio perdavimo, tiksliu smūgiu pasižymėjo puolėjas Luca Toni ir išvedė "Bayern" į priekį. Visgi, jau po dviejų minučių rezultatas tapo lygus, kai po Rafinha perdavimo įvartį pelnė Jeffersonas Farfanas.

Vėliau iniciatyva priklausė šeimininkams. Į vartus pavojingai smūgiavo ir Ivanas Rakitičius, Fabianas Ernstas bei Jermeine'as Jonesas. Tačiau patikimai žaidė "Bayern" vartų sargas Michaelis Rensingas.

Bet 31 minutę į priekį vėl išsiveržė svečiai - Franckas Ribery prie savęs pritraukė du varžovų gynėjus, perdavė kamuolį į baudos aikštelę kraštu įkertančiam Ze Roberto, pastarasis kamuolį perdavė atgal F.Ribery, kuris aplenkęs du gynėjus nuginkluoja "Schalke" vartų sargą Manuelį Neuerį.

Antrame kėlinyję įvykiai klostėsi daug ramiau. Nors įmušti dar galėjo abi ekipos, tačiau nei Jeffersonui Farfanui, nei Franckui Ribery ar kitiems žaidėjams pasižymėti nepavyko. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Bayern" pergalę, rezultatu 2-1.

Trečią kart pirmenybėse suklupo lyderis "Hoffenheim", kuris išvykoje 0-1 turėjo pripažinti Berlyno "Hertha" klubo pranašumą. Vienintelė mačo įvartį 70 minutę pelnė Andrejus Voroninas. Kitas dienos mačas tarp Frankfurto "Eintracht" ir "Stuttgart" baigė lygiosiomis 2-2.

Berlyno"Hertha" 1 - 0 "Hoffenheim"
70' [1 - 0] Andrey Voronin

Gelzenkicheno "Schalke" 1 - 2 Miuncheno "Bayern"
3' [0 - 1] Luca Toni
5' [1 - 1] Jefferson Farfan
31' [1 - 2] Franck Ribery

Frankfurto "Eintracht" 2 - 2 "Stuttgart"
18' [1 - 0] Nikos Liberopoulos
66' [2 - 0] Nikos Liberopoulos
71' [1 - 2] Martin Lanig
87' [2 - 2] Mario Gomez