12 turas: "Hamburg" kyla į trečiają vietą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" čempionate buvo žaidžiami penkeri XII turo susitikimai.

Vienoje įdomiausių turo dvikovų, "Hamburg" klubas tik po atkaklios kovos, namuose 2-1 palaužė Dortmundo "Borussia" pasipriešinimą.

Šeimininkai jau 9 mačo minutę išsiveržė į priekį, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo puolėjas Mladenas Petričius. 34 minutę po to paties M.Petričiaus puikaus perdavimo galva, vienas prieš vartininką iššoko Ivica Oličius ir šis žaidėjas taip pat nesuklydo. 2-0 "Hamburg" priekyje.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Borussia" atakomis ir tai pasiteisino, mat jau 48 minutę Tamas Hajnali nuginklavo Franką Rostą ir sušvelnino rezultatą. Vis dėlto, kad ir kaip per likusias minutes stengėsi įmušti "Borussia", jiems to padaryti nepavyko ir "Hamburg" iškovojo svarbią pergalę.

Pergalę iš savo rankų išleido Leverkuzeno "Bayer" ekipa, kuri nepaisant to, kad pirmavo 3-0 prieš "Karlsruhe", sugebėjo prasileisti tris įvarčius ir mačas baigėsi 3-3.

Iš krizės negali ir toliau išbristi Brėmeno "Werder", kurie mačą su "Bochum" baigė be įvarčių 0-0. Tuo tarpu pergales pavyko iškovoti "Wolfsburg" bei "Gladbach" ekipoms.

"Hamburg" 2 -1 Dortmundo "Borussia"
9' [1 - 0] Mladen Petrič
34' [2 - 0] Ivica Olič
48' [2 -1] Tamas Hajnal

90' iš aikštės pašalintas Robert Kovač ("Borussia")

"Arminia Bielefeld" 0-2 "Gladbach"
6' [0 -1] Marko Marin
80' [0 -2] Marko Marin

"Bochum" 0 - 0 Brėmeno "Werder"

84' iš aikštės pašalintas Mesut Ozil ("Werder")

"Karlsruhe" 3 - 3 Leverkuzeno "Bayer"
1' [0 - 1] Patrick Helmes
17' [0 - 2] Stefan Kiessling
24' [0 - 3] Michal Kadlec
37' [1 - 3] Antonio da Silva
60' [2 - 3] Tim Sebastian
77' [3 - 3] Alexander Iashvili

"Wolfsburg" 3 - 0 "Cottbus"
36' [1 - 0] Grafite (iš 11 metrų baudinio)
55' [2 - 0] Grafite
81' [3 - 0] Grafite