12 turas: "Koln" pergalė prieš "Hannover" © Eurofootball.lt
Vienintelėse Vokietijos "Bundesliga" XII turo penktadienio rungtynėse, "Koln" ekipa namuose po atkaklios kovos 2-1 palaužė "Hannover".

Geriau mačas prasidėjo svečiams, mat jau 16 minutę po puolėjo Jano Schlaudraffo tikslaus smūgio jie išsiveržė į priekį. Visgi dar nesibaigus pirmąjam kėliniui, o tiksliau 42 minutę, Pedro Tononas Geromelis rezultatą išlygino.

Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau nei vienai iš ekipų pasižymėti nepavyko. Visgi "Koln" pavyko pelnyti antrajį įvartį - 71 minutę pasižymėjo Wilfriedas Sanou. "Hannnover" dar bandė lyginti rezultatą, tačiau jiems to padaryti nepavyko, o 90 minutę iš aikštės dar buvo pašalintas ir svečių žaidėjas Jiri Stajneris.

Po šios pergalės "Koln" bent jau laikinai kyla į 6 vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu "Hannover" išlieka trylikta.

"Koln" 2 - 1 "Hannover"
16' [0 - 1] Jan Schlaudraff
42' [1 - 1] Pedro Tonon Geromel
71' [2 - 1] Wilfried Sanou

90' iš aikštės išvytas Jiri Stajner ('Hannover")