12 turas: "Kuban" išplėšė pergalę Samaroje © Eurofootball.lt
Šeštadienį aukščiausioje Rusijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos trejos 12-ojo turo varžybos. Jose netikėtą pralaimėjimą patyrė „Krylja Sovetov“, o pergales šventė „Tom“ ir „Amkar“.

Bene įdomiausiose savaitgalio rungtynėse Samaros „Krylja Sovetov“ susikovė su vidutinioku Krasnodaro „Kuban“ klubu. Pirmasis kėlinys prabėgo gana nuobodžiai, užtat antrajame pasipylė įvarčių kruša.

Sužaidus dvi minutes į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai nuostabų įvartį iš eigos pelnė Marko Topičius. Po keturių minučių „Krylja Sovetov“ padvigubino savo pranašumą - iš 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo Davidas Mudžiri. Tačiau 56-ąją minutę svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 2-1, kai pasižymėjo Olegas Ivanovas.

Bet tai nebuvo dar visas svečių pateiktas siurprizas. 74-ąją minutę „Kuban“ legionierius iš Brazilijos Ricardo smūgiu iš maždaug 30 metrų pasiuntė kamuolį į vartų „devyniukę“ ir taip išlygino rezultatą. Kiek pasimetę aikštės šeimininkai jau taikėsi su mintimi pasidalinti po tašką, bet 89-tą minutę paskutinį mačo žodį tarė „Kuban“ puolėjas O.Ivanovas.

Po sensacingai prarastos persvaros ir netikėto pralaimėjimo „Krylja Sovetov“ nepavyko iškopti į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, tačiau išsaugojo 2-ąją vietą, o „Kuban“ po gražios pergalės šoktelėjo į 7-ąją vietą.

Tuo tarpu Permės „Amkar“ futbolininkai mače su „Khimki“ nugalėjo rezultatu 3-1 nepaisant to, kad pirmi praleido įvartį. Svečių gretose pasižymėjo Aleksandras Evstafjevas, o nugalėtojams įvarčius mušė Martinas Kuševas, Jevgenijus Savinas ir Tomislavas Duimovičius.

Tomsko „Tom“ namuose 2-0 užtikrintai nugalėjo Kazanės „Rubin“. Aikštės šeimininkus į priekį išvedė Valerijus Klimovas, o pergalę įtvirtino Denisas Kiseliovas.