12 turas: "Lyon" išlieka vienvaldžiu lyderiu © Eurofootball.lt
Prancūzijos "Ligue 1" čempionate savaitgalį buvo žaidžiami 12-turo susitikimai.

Čempionato lyderiu ir toliau išlieka "Lyon" klubas, kuris mačą namie su "Le Mans" baigė pergalingai 2-0. Nugalėojų gretose pirmajį įvartį pelnė Karimas Benzema, o antrame kėlinyje pasižymėjo komandos veteranas brazilas Juninho.

Įkandin lyderiu seka "Marseille" ekipa, kuriai pavyko nutraukti kelių iš eilės nesėkmingų rungtynių serija ir namie parklupdyti "St.Etienne."

22 mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė Benoitas Cheyrou, tačiau jau po minutės rezultatas tapo lygus, kai įvartį pelnė Batefimbis Gomisas. Visgi kėlinį sėkmingiau baigė "Marseille", dėka Hatemo Ben Arfos realizuoto 11 metrų baudinio jie vėl buvo priekyje.

Antrame kėlinyje pergalę užtvirtino gynėjo Taye Taiwo smūgis. Po šios pergalės "Marseille" turi 23 taškus ir vos keturiais atsilieka nuo "Lyon".

Nesėkmę patyrė trečioje vietoje esantis "Bordeaux", jis išvykoje 1-0 pralaimėjo "Nice". Šeimininkų gretose vienintelį mačo įvartį 67 minutę pelnė Youssoufas Hadji.

Visi rezultatai:

Auxerre" 0 - 0 "Valenciennes"

"Lille" 2 - 0 "Nantes"
40` [1 - 0] Adil Rami
47` [2 - 0] Nicolas Fauvergue

"Lorient" 1 - 1 "Grenoble"
54` [0 - 1] Laurent Courtois
59` [1 - 1] Fabrice Abriel

71` iš aikštės pašalintas Laurent Courtois ("Grenoble")

"Lyon" 2 - 0 "Le Mans"
22` [ 1- 0] Karim Benzema
55` [2 - 0] Juninho

"Nancy" 1 - 0 "Bodreaux"
69` [1 - 0] Youssouf Hadji

"Nice" 1 - 0 "PSG"
40` [1 - 0] Eric Mouloungui

"Toulouse" 0 - 1 "Caen"
79` [0 - 1] Benjamin Nivet

"Marseille" 3 - 1 "Saint-Etienne"
22` [1 - 0] Benoit Cheyrou
23` [1 - 1] Batefimbi Gomis
38` [2 - 1] Hatem Ben Arfa (iš 11 metrų baudinio)
71` [3 - 1] Taye Taiwo

"Le Havre" 2 - 3 "Monaco"
19` [0 - 1] Leandro Cufre
40` [0 - 2] Alxandre Licata
48` [1 - 2] Loic Nestor
51` [1 - 3] Chy-Young Park
60` [2 - 3] Amadou Alassane

"Rennes" 1 - 0 "Sochaux"
1` [1 - 0] Jimmy Briand (11 m.)