12 turas: Triuškinama "Lyon" pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį penkiuose Prancūzijos stadionuose vyko "Ligue 1" pirmenybių 12-ojo turo susitikimai. Likę penki mačai bus žaidžiami sekmadineį vakare.

Dar vieną užtikrintą pergalę šeštadienį iškovojo pastarųjų ketverių metų Prancūzijos čempionė "Lyon" ekipa. Šį sezoną dar nė karto nesuklupęs klubas šį kartą net 4-0 sumindė absoliutų turnyro autsaiderį "Metz" ir papildė savo taškų kraitį iki 30-ies.

Žengti įkandin lyderio vis dažniau nesugeba antroje turnyrinės lentelės vietoje buvęs "Bordeaux" klubas. Šį kartą Bordo futbolininkai nesugebėjo įveikti "Toulouse" ekipos pasipriešinimo ir tenkinosi lygiosiomis 1-1, taip netik padidinę savo atsilikimą iki "Lyon", bet ir užleidę antrąją poziciją Paryžiaus "P.S.G" klubui.

Sostinės ekipa savo ruožtu minimalia persvara 1-0 palaužė "Nancy" ekipą ir nutraukė visus futbolo ekspertus stebinusią šios pergalių seriją. Vienintelį rungtynių įvartį 53-iają minutę perlnė vis sėkmingiau rungtyniaujantis Bonaventure Kalou.

Netikėtą nesėkmę šiame ture patyrė 4-oje vietoje buvusi "Auxerre" ekipa. Prieš tai gan sėkmingai žaidę Osero futbolininkai šį kartą turėjo pripažinti buvusios Edgaro Jankausko ekipos "Nice" pranašumą rezultatu 1-0.

"Auxerre" kluptelėjimu puikiai pasinaudojo "Lille" klubas, namuose užtikrintai 2-0 įveikęs nesėkmingai rungtyniaujančius "Nantes" futbolininkus ir dėl geresnio praleistų ir įmuštų įvarčių santykio pakilęs į 4-ąją poziciją.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00096" 0 - 4 "%c00055"
23` [0 - 1] John Carew
36` [0 - 2] Juninho
44` [0 - 3] Sylvain Wiltord
50` [0 - 4] Florent Malouda

"%c00090" 1 - 0 "%c00025"
33` [1 - 0] Marama Vahirua

"%c00092" 1 - 1 "%c00064"
40` [1 - 0] Daniel Moreira
58` [1 - 1] Juan Pablo Francia

"%c00094" 2 - 0 "%c00066"
22` [1 - 0] Jean Makoun
89` [2 - 0] Matt Moussilou

"%c00023" 1 - 0 "%c00254"
53` [1 - 0] Bonaventure Kalou