13 turas: sunki "Valencia" klubo pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienio vakarą Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiami septyni mačai, tuo tarpu dar vienas susitikimas prasidės kiek vėliau Lietuvos laiku.

Sunkią pergalę iškovojo "Valencia" ekipa, kuri namuose tik po atkaklios kovos 3-2 įveikė Sevilijos "Real Betis".

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neteko, mat 10 minutę Davidas Villa pasinaudojo puikiu Edu perdavimu ir šaltakraujiškai pelnė įvartį. Po dešimties minučių "Valencia" jau pirmavo 2-0 - puikiu prasiveržimu bei smūgiu pasižymėjo Juanas Mata.

"Real Betis" rezultatą sušvelninti pavyko 56 minutę, kai Juanma tiksliai smūgiavo į Renano ginamus vartus. Tačiau šeiminininkų problemos tuom nesibaigė, mat 64 minutę teisėjas užfiksavo Carloso Marchenos pražangą baudos aikštelėje.

Mačo arbitras ne tik skyrė 11 baudinį, bet ir parodė gynėjui raudoną kortelę. Baudinį sėkmingai realizavo Achille Emana ir rezultatas tapo lygus, 2-2.

Vis dėlto "Valencia" nesutriko ir po Manuelio Fernandeso perdavimo, Rubenas Baraja pirmasis suskubo prie kamuolio bei galva pelnė trečiajį komandos įvartį. Per likusį laiką svečiai nieko nesukūrė, tuo tarpu "Valencia" dar galėjo padidinti persvarą, tačiau D.Villos smūgis atsimušė į virpstą.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė sunkią "Valencia" pergalę, rezultatu 3-2.

Pergales šiame ture taip pat iškovojo "Valladolid", "Athletic Bilbao", La Korunijos "Deportivo", "Malaga", "Villarreal", Madrido "Atletico" bei "Sporting Gijon" ekipos.

"Valencia" 3 - 2 Sevilijos "Real Betis"
10' [1 - 0] David Villa
20' [2 - 0] Juan Mata
56' [1 - 2] Juanma
64' [2 - 2] Achille Emana (iš 11 metrų baudinio)
73' [3 - 2] Ruben Baraja

64' iš aikštės išvytas Carlos Marchena ("Valencia")

"Valladolid" 3 - 0 "Mallorca"
28' [1 - 0] Jose Calvo
55' [2 - 0] Angel Dorado
64' [3 - 0] Henok Goitom

"Malaga" 4 - 2 "Mallorca"
55' [1 - 0] Antpnio Apono (iš 11 metrų baudinio)
61' [2 - 0] Nabil Baha
79' [2 - 1] Javi Nekouman
80' [2 - 2] Miguel Flano
83' [3 - 2] Alberto Luque
90' [4 - 2] Eliseu

"Recreativo" 1 - 2 "Villarreal"
26' [0 - 1] Santiago Cazorla
44' [0 - 2] Ariel Ibagaza
83' [1 - 2] Ariel (iš 11 metrų baudinio)

Barselonos "Espanyol" 0 - 1 "Sporting Gijon"
29' [0 - 1] Gonzalez Carmelo

"Athletic Bilbao" 2 - 0 "Numancia"
6' [1 - 0] Fernando Llorente
30' [2 - 0] Fernando Llorente

90' iš aikštės išvytas Xabier Exveita ("Athletic Bilbao")

"Almeria" 0 - 1 La Korunijos "Deportivo"
75' [0 - 1] Joan Verdu

51' iš aikštės išvytas Alvaro Negredo ("Almeria")

Madrido "Atletico" 4 - 1 Santandero "Racing"
7' [0 - 1] Mohammed Tchité (iš 11 metrų baudinio)
20' [1 - 1] Simao
33' [2 - 1] Sergio Aguero
78' [3 - 1] Diego Forlan
82' [4 - 1] Diego Forlan

32' iš aikštės išvytas César Navas ("Racing")