13 turas: "Valencia" pralaimėjo, "Villarreal" prarado taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionatas vėl pasižymėjo rezultatyviomis bei atkakliomis varžybomis - net dvejuose mačuose žiūrovai išvydo po septynis įvarčius. Netrūko ir netikėtumų: "Valencia" pralaimėjo svečiuose, tuo tarpu "Villarreal" prarado svarbius taškus namuose.

Pergalės atvėju "Villarreal" galėjo pasinaudoti vakarykščiu "Real" kluptelėjimu ir pakilti į pirmąją vietą, tačiau susitikimą namie prieš "Almeria" baigė lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai buvo išsiveržę į priekį, kai Nihatas tiksliai į tinklą nukreipė Guillermo Franco iš dešiniojo krašto skersuotą kamuolį, vis dėlto po pertraukos "Almeria" atsakė įvarčiu, kurį pelnė buvęs Madrido "Real" jaunimo komandos narys A. Negredo, ir sutrukdė "Villarreal" pakilti į pirmąją "La Ligos" poziciją.

Dar vieną nesėkmę teko patirti neseniai prie "Valencia" ekipos vairo stojusiam Ronaldui Koemanui - jo vadovaujama komanda svečiuose 0-1 nusileido Santandero "Racing" ekipai ir smuktelėjo į šeštąją vietą. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas suklydus patyrusiam Santiago Canizaresui.

Į penktąją pakilo dar vieną septynių įvarčių trilerį sėkmingai išgyvenęs "Atletico" klubas - šįkart Madrido komanda namų "Vicente Calderon" stadione po permainingos kovos 4-3 nugalėjo "Valladolid" vienuolikę. Pergalę šeimininkams "padovanojo" varžovų ekipos žaidėjas P. Lopezas, pačioje mačo pabaigoje į savo vartus nukreipęs Diego Forlano skersuotą kamuolį.

Autsaiderių dvikova tarp "Levante" bei "Betis" klubų taip pat pasibaigė rezultatu 4-3. Valencijos klubas pergalę pasiekė dėka pademonstruoto tvirto charakterio: sužaidus pirmąjį pusvalandį "Betis" jau pirmavo 2-0, tačiau "Levante" nepasidavė ir antrojo kėlinio pradžioje, po įspūdingo M. Rigos šūvio iš 25 metrų, rezultatu 3-2 jau pirmavo šeimininkai. Tiesa, laimėjimas nepadėjo "Levante" futbolininkams išsikapstyti iš paskutiniosios vietos.

Rezultatai

"%c00039" 2 - 2 "%c00089"
22' [1 - 0] Antonio Barragan (į savo vartus)
53' [2 - 0] David Lopez
62' [2 - 1] Ivan Sanchez Riki
89' [2 - 2] Sebastian Taborda

"%c00005" 1 - 0 "%c00004"
70' [1 - 0] Jorge Lopez

"%c00086" 1 - 1 "%c00351"
13' [1 - 0] Nihat
52' [1 - 1] Alvaro Negredo

"%c00017" 4 - 3 "%c00077"
3' [1 - 0] Maniche
40' [1 - 1] Manuel Victor
48' [1 - 2] Gonzalez Sisi
50' [2 - 2] Maxi Rodriguez
54' [2 - 3] Joseba Llorente
56' [3 - 3] Maxi Rodriguez
90' [4 - 3] Pedro Munoz Lopez (į savo vartus)

72' Juan Valera Esprin ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"%c00018" 1 - 2 "%c00102"
29' [0 - 1] Angel Cervara
32' [0 - 2] Rocha Lopes Valdo
75' [1 - 2] Javier Garcia Portillo

"%c00197" 4 - 3 "%c00097"
8' [0 - 1] Arturo Arzu
24' [0 - 2] Edu (11 m.)
39' [1 - 2] Damiano Tommasi
41' [2 - 2] Mostapha Riga
49' [3 - 2] Mostapha Riga
51' [3 - 3] Hugo Mariano Pavone
80' [4 - 3] Martinez Javi Fuego

82' Juanito ("Betis") pašalintas iš aikštės

"%c00108" 1 - 1 "%c00212"
65' [0 - 1] Francisco David Sousa
81' [1 - 1] Andres D'Alessandro