13 turas:"Liverpool" ir "Man City" dvikovoje - kovingos lygiosios © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį vyko septynerios XII turo rungtynės.

Pirmosiose dienos rungtynėse "Liverpool" namie sužaidė lygiosiomis 2-2 su "Man City".

Blankiame pirmajame kėlinyje, per kurį šeimininkų strategas Rafaelis Benitezas turėjo atlikti du priverstinius keitimus traumas patyrus Danieliui Aggeriui bei Ryanui Babbeliui, o "Man City" treneriui Markui Hughesui jau pertraukos metu teko ieškoti pamainos Kolo Toure, geriausią progą pasižymėti 4 minutę turėjo Martinas Skrtelis, bet jo smūgį galva atrėmė vartininkas Shay'us Givenas.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje slovakas pasiekė savo ir po Steveno Gerrardo perdavimo pasiuntė kamuolį į tinklą.

Įsiveržę į priekį 'raudonieji' atsitraukė ir leido "Man City" perimti iniciatyvą. Tai buvo klaida - 69 minutę po kampinio visiškai vienas paliktas Emmanuelis Adebayoras išlygino santykį, o 76 minutę svečius į priekį išvedė Stephenas Irelandas.

Tiesa, Mančesterio komanda pirmavo tik kiek daugiau nei minutę, mat kone kitos atakos metu po Davido N'Gogo smūgio kamuolys atšoko Yossi Benayounui, o po keitimo aikštėje pasirodęs Izraelio rinktinės saugas įmušė penktą įvartį sezone.

Dvikovai artėjant prie pabaigos "Liverpool" desperatiškai siekė išplėšti pergalę, tačiau nesėkmingai. Jau per teisėjo pridėtą laiką bene geriausios progos neišnaudojo saugas Lucasas Leiva, tačiau po kampinio brazilas visiškai laisvas mušė itin netiksliai.

Netikėtą nesėkmę svečiuose patyrė Londono "Arsenal" klubas, kuris pralaimėjo "Sunderland" ekipai. Vienintelį mačo įvartį 71-ąją minutę pelnė Darrenas Bentas.

"Liverpool" 2 - 2 "Man City"
50' [1 - 0] Martin Skrtel
69' [1 - 1] Emmanuel Adebayor
76' [1 - 2] Stephen Ireland
77' [2 - 2] Yossi Benayoun

"Sunderland“ 1 - 0 Londono „Arsenal“
71' [1 - 0] Darrent Bent

Londono „Chelsea“ 4 - 0 „Wolves“
5' [1 - 0] Florent Malouda
12' [2 - 0] Michael Essien
22' [3 - 0] Michael Essien
56' [4 - 0] Joe Cole

"Birmingham City“ 1 - 0 „Fulham“
16' [1 - 0] Lee Bowye

„Burnley“ 1 - 1 „Aston Villa“
9' [1 - 0] Simon Caldwell
86' [1 - 1] Emile Heskey

„Hull City“ 3 - 3 Londono „West Ham“
5' [0 - 1] Guillermo Franco
11' [0 - 2] Jack Collison
27' [1 - 2] Carlton Cole (į savus vartus)
44' [2 - 2] Kamil Zayatte
45' [3 - 2] Jimmy Bullard (iš 11 metrų baudinio)
69' [3 - 3] Costa

54' iš aikštės išvytas Mendy („Hull City“)

"Man Utd" 3 - 0 Liverpulio "Everton"
35' [1 - 0] Darren Fletcher
67' [2 - 0] Michael Carrick
76' [3 - 0] Luis Antonio Valencia