14-as turas: "Real" iškovojo lygiąsias © Eurofootball.lt
Šiandien buvo sužaisti likę 14-o Ispanijos čempionato turo susitikimai. Trečioje vietoje liko, tačiau taškais su "Real" susilygino, Barselonos "Espanyol", šiame ture 0-1 svečiuose įveikęs "Zaragoza" vienuolikę, o karališkasis Madrido "Real" klubas, žaidęs, galima sakyti, rezervine sudėtimi, iškovojo lygiąsias su "Villarreal".

Villarrealyje vykusiose rungtynėse aiškiai dominavo šeimininkai. Pagal neoficialią statistiką "Villarreal" pagal progas įmušti įvartį lenkė savo priešininkus net 11-3. Vien per teisėjo pridėtą laiką šeimininkai turėjo bent dvi progas įmušti įvartį. Pagrindiniais "Real" gelbėtojais šiose rungtynėse buvo vartininkas Ikeras Casillasas ir fortūna. Vistik vieną įvartį šeimininkams pavyko įmušti, tačiau jis buvo neįskaitytas, kadangi teisėjas užfiksavo nuošalę. Po šių lygiųjų šeštadienį triuškinamai laimėjusios "Barcelona" persvara prieš "Real" padidėjo iki 9 taškų.

Iš turnyrinės lentelės dugno kapanotis bando naujo trenerio Hectoro Cupero vadovaujami "Mallorca" futbolininkai. Jie, nors ir atsilikinėjo 0-2, per paskutiniasias dešimt minučių įmušė tris įvarčius ir šventė pergalę. Tai buvo tik trečioji "Mallorca" pergalė šiame ir pirmoji nuo tada, kai prie vairo stojo Cuperas. Iškovoję tris taškus Balearų salų futbolininkai pakilo iš paskutiniosios į aštuonioliktąją vietą.

Ir toliau nesiseka La Korunijos "Deportivo" vienuolikei. Jie tik rungtynių pabaigoje svečiuose išplėšė lygiasias su Santandero "Racing" ekipa.

Svarbią pergalę prieš "Osasuna" rezultatu 3-2 iškovojo ir iš dešimtos į septintą vietą pakilo Madrido "Atletico". Nors "Atletico" šiose rungtynėse pirmavo 2-0 ir 3-1, tačiau pergalė nebuvo tokia lengva kaip gali pasirodyti: Madrido futbolininkams teko nemažai pakovoti su aukščiau turnyrinėje lentelėje esančiais "Osasuna" žaidėjais.

Rezultatai

Valensijos "%c00197" 0 - 0 "%c00212"

"%c00005" 2 - 2 La Korunijos "%c00089"
22' [1 - 0] Yossi Benayoun
50' [1 - 1] Alberto Luque
86' [2 - 1] Javi Guerrero
90' [2 - 2] Walter Pandiani

"%c00107" 2 - 0 "%c00039"
53' [1 - 0] Julio Baptista
66' [2 - 0] Carlos

"%c00108" 0 - 1 Barselonos "%c00102"
30' [0 - 1] Raul Tamudo

"%c0021" 3 - 2 "%c00205"
20' [0 - 1] Luis Tevenet
57' [0 - 2] Carlos Merino
80' [1 - 2] Andrija Delibasic
82' [2 - 2] Luis Garcia
87' [3 - 2] Luis Garcia

"%c00086" 0 - 0 Madrido "%c00003"

Madrido "%c00017" 3 - 2 Pamplonos "%c00018"
16' [1 - 0] Fernando Torres
31' [2 - 0] Salva
45' [2 - 1] Valdo
55' [3 - 1] Gonzalo Colsa
74' [3 - 2] Richard Morales