14 turas: Italijoje pasižymėjo abu lietuviai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" lygoje sužaisti aštuoneri 14-ojo turo mačai. Šis turas išsiskyrė tuo, kad pirmą kartą įvarčius įmušė abu lietuviai, bet visgi jų komandoms sekėsi skirtingai.

Mariaus Stankevičiaus "Brescia" išvykoje netikėtai įveikė "Reggina", o lietuvis 18 minutę įmušė pirmąjį susitikimo įvartį. 23 metų gynėjui tai buvo pirmas įvartis per už "Brescia" sužaistas 23 rungtynes.

Tuo tarpu "Livorno" susitiko su "Lecce", ir nors 40 minutę Tomas Danilevičius atstatė svečių persvarą, vėliau šeimininkai pasižymėjo du kartus bei išplėšė pergalę. Lietuvos rinktinės puolėjas taip pat įmušė pirmą savo "Serie A" įvartį, tiesa jis jau buvo pasižymėjęs žemesnio diviziono ir taurės varžybose.

Keturių taškų persvarą prieš "Milan" atstatė čempionato lyderis Turino "Juventus", namuose po atkaklios kovos palaužęs "Lazio" pasipriešinimą. Po minimalios pergalės prieš "Siena" trečioje vietoje išlieka "Udinese", o ketvirtąją poziciją iš praėjusios savaitės išsaugojo "Cagliari", namuose gana nesunkiai nugalėjęs "Chievo".

Savo vietą išsaugojo ir "Palermo", vieno įvarčio skirtumu įveikęs absoliutų autsaiderį "Atalanta" klubą. Iš dvyliktosios į aštuntąją poziciją šoktelėjo "Fiorentina", kuri ta pačia vienintelio įvarčio persvara laimėjo prieš "Bologna". Vienintelis turo susitikimas pasibaigęs lygiosiomis vyko Romoje, kur vietos "Roma" pasidalino po tašką su "Sampdoria".

Turnyrinė lentelė

"%c00216" 4 - 2 "%c00068"
33' [1 - 0] Gianfranco Zola
39' [2 - 0] Gianfranco Zola (11m.)
45' [3 - 0] Antonio Langella
58' [3 - 1] Sergio Pellissier
60' [4 - 1] Nelson Abeijon
88' [4 - 2] Amauri

"%c00143" 1 - 0 "%c00069"
62' [1 - 0] Enzo Maresca

"%c00038" 2 - 1 "%c00019"
11' [0 - 1] Goran Pandev
40' [1 - 1] Ruben Olivera
75' [2 - 1] Zlatan Ibrahimovic

"%c00061" 3 - 2 "%c00213"
30' [0 - 1] Luca Vigiani
39' [1 - 1] Erminio Rullo
40' [1 - 2] Tomas Danilevičius
56' [2 - 2] Samuele Dalla Bona (11m.)
59' [3 - 2] Guillermo Giacomazzi

"%c00200" 1 - 0 "%c00215"
44' [1 - 0] Franco Brienza

"%c00081" 1 - 3 "%c00079"
18' [0 - 1] Marius Stankevičius
39' [0 - 2] Gilberto Martinez
74' [1 - 2] Marco Zamboni
80' [1 - 3] Andrea Caracciolo

"%c00063" 1 - 0 "%c00080"
16' [1 - 0] Antonio Di Natale

90' Giampiero Pinzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"%c00028" 1 - 1 "%c00070"
81' [0 - 1] Biagio Pagano
84' [1 - 1] Francesco Totti (11m.)