14 turas: Po ilgos pertraukos "Bayern" vėl pirmas © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Vokietijos čempionate buvo sužaisti keturioliktojo turo susitikimai. Čempionato lyderiu pirmą kartą šį sezoną tapo Miuncheno "Bayern" klubas, aplenkęs nesėkmę patyrusį "Wolfsburg".

"Bayern" namuose įveikė "Kaiserslautern" ekipą. Nors šiame mače jau šeštą minutę į priekį išsiveržė svečiai, bavarai nesutriko ir iškovoję pergalę rezultatu 3-1 po daugiau nei metų pertraukos atsidūrė Bundesligos viršuje.

Prieš turą lyderiu buvęs "Wolsfburg" išvykoje turėjo pripažinti atsigaunančio "Hamburger" pranašumą. Staigmena buvo užfiksuota Leverkusene - vietos "Bayer" klubas nesugebėjo pasipriešinti "Schalke" ekipai ir pralaimėjo net 0-3.

Į ketvirtą vietą pakilo "Stuttgart", namuose palaužęs "Gladbach" pasipriešinimą, o penktoje pozicijoje atsidūrė "Hannover", sužaidęs lygiosiomis su "Nürnberg". Taikiai baigėsi ir susitikimas tarp "Hertha" ir "Hansa" vienuolikių.

Turas buvo sėkmingas lygos naujokams: "Mainz" namuose minimaliu skirtumu įveikė "Bochum", o "Arminia" rezultatu 2-1 sugebėjo palaužti čempionų titulą ginantį "Werder". Tuo tarpu šį sezoną prastokai rungtyniaujanti "Borussia" įveikė autsaiderį "Freiburg".

Turnyrinė lentelė

14 turo rezultatai

"%c00001" 3 - 1 "%c00014"
6' [0 - 1] Thomas Riedl
12' [1 - 1] Claudio Pizarro
26' [2 - 1] Torsten Frings
64' [3 - 1] Jose Paolo Guerrero

"%c00100" 2 - 0 "%c00013"
3' [1 - 0] Markus Brzenska
81' [2 - 0] Ahmed Madouni

"%c00210" 2 - 1 "%c00016"
45' [1 - 0] Fatmir Vata
77' [2 - 0] Marco Küntzel
83' [2 - 1] Ivan Klasnic

"%c00209" 1 - 0 "%c00010"
19' [1 - 0] Antonio da Silva

"%c00008" 0 - 3 "%c00015"
27' [0 - 1] Ebbe Sand
37' [0 - 2] Ailton
71' [0 - 3] Lincoln

"%c00027" 1 - 0 "%c00103"
56' [1 - 0] Kevin Kuranyi

"%c00105" 1 - 1 "%c00101"
37' [1 - 0] Thomas Rasmussen
90' [1 - 1] Marcelinho

"%c00024" 3 - 1 "%c00011"
1' [0 - 1] Thomas Brdaric
40' [1 - 1] Daniel van Buyten
45' [2 - 1] Sergey Barbarez
90' [3 - 1] Bernardo Romeo

"%c00208" 1 - 1 "%c00088"
56' [0 - 1] Daniel Stendel
81' [1 - 1] Marek Mintal