14 turas: "Werder" ir "Bayern" vejasi lyderį © Eurofootball.lt
Po šeštadienio Bundesligos susitikimų sumažėjo lygos lyderių "Schalke" persvara prieš konkurentus. Artimiausi varžovai "Werder" ir "Bayern" iškovojo pergales ir vėl prisivijo lyderį taigi po keturiolikos turų "Werder" atsilieka dviem taškais, čempionai "Bayern" – trimis.

Brėmeno ekipa, po sėkmingo mačo Čempionų lygoje prieš "Chelsea", šiame nacionalinio čempionato ture nesunkiai 3-0 įveikę "Arminia" ekipą. Žiūrovai pirmąjį įvartį išvydo sužaidus apie pusvalandį, o pasižymėjo du gynėjus suklaidinęs ir tiksliai smūgiavęs M.Klose. Dar prieš pertrauką vokietis pelnė savo antrąjį įvartį, kuris jam buvo jau aštuntasis čempionate.

Antrajame kėlinyje Brėmeno komandos pergalę užtvirtino po keitimo pasirodęs A.Huntas, pasiuntęs kamuolį į vartus po puikiai žaidusio M.Kloses perdavimo. Ši "Werder" klubo pergalė nutraukė "Arminia" ekipos aštuonių nepralaimėtų mačų seriją.

Kiti čempionato favoritai lengva pergale pasigirti negali – "Bayern" klubas tik mačo pabaigoje 2-1 sugebėjo palaužti "Hamburger" komandą. Verta priminti, jog praėjusiame sezone žibėjusi uostamiesčio ekipa buvo vienintelė komanda, sugebėjusi du kartus nugalėti vėliau čempionais tapusį "Bavarų" klubą.

Šeštadienio mače "Hamburger" pirmieji išsiveržė į priekį – 18-ąją minutę už Martino Demichelio pražangą buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo po traumos atsigavęs ir įvarčius sėkmingai mušantis R.van der Vaartas.

Po pertraukos "Bayern" padidino tempą ir netrukus išlygino rezultatą – po ilgos pertraukos į komandą sugrįžęs Sebastianas Deisleris apžaidė tris varžovus, puikiai perdavė kamuolį R.Makaay`ui, kuris smūgiavo tiksliai ir rezultatas tapo lygus. Pergalingą įvartį svečiams iš Miuncheno pavyko įmušti iki mačo pabaigos likus apie dešimt minučių, kai pasižymėjo baudos aikštelėje laisvas paliktas C.Pizarro.

Tragiškai šiame sezone rungtyniaujantis Hamburgo klubas ir toliau lieka laimėjęs vos 1 iš 22 oficialių šio sezono mačų. Po pralaimėjo klubas užima vietą lentelės dunge, lenkdami tik "Mainz", kuris šiame ture taip pat neiškovojo taškų – "Mainz" tik pačioje mačo pabaigoje minimaliu rezultatu nusileido "Hannover" futbolininkams, o pergalingą įvartį 78-ąją minutę smūgiu galva įmušė puolėjas iš Irano V.Hashemianas.

Visų susitikimų statistika

"%c00257" 1 - 1 "%c00100"
38' [1 - 0] Sotiris Kyrgiakos
79' [1 - 1] Ebi Smolarek

"%c00024" 1 - 2 "%c00001"
18' [1 - 0] Rafael van der Vaart (11 m.)
57' [1 - 1] Roy Makaay
78' [1 - 2] Claudio Pizarro

"%c00088" 1 - 0 "%c00209"
75'[1 - 0] Vahid Hashemian

"%c00105" 2 - 1 "%c00308"
41' [1 - 0] Marko Pantelic
45' [1 - 1] Martin Lehmann
62' [2 - 1] Ashkan Dejagah

"%c00016" 3 - 0 "%c00210"
29' [1 - 0] Miroslav Klose
45' [2 - 0] Miroslav Klose
75' [3 - 0] Aaron Hunt

"%c00011" 1 - 1 "%c00208"
7' [0 - 1] Ivan Saenko
74' [1 - 1] Juan Carlos Menseguez