15 turas: Lyderių pergalės ir triuškinama "Bordeaux" nesėkmė © Eurofootball.lt
Po nedidelės pertraukos šeštadienį buvo atnaujintos Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių kovos. Aštuoniuose futbolo stadiionuose vyko 15-ojo turo susitikimai.

Pergales vienodais rezultatais iškovojo abi pirmaujančios ekipos. Čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas išvykoje po Juninho ir Hatemo Ben Arfa įvarčių palaužė sėkmingiau svečiuose nei namuose žaidžiančią "Rennes" ekipą, o antroje vietoje žengianti sezono atradimu laikoma "Nancy" tokiu pat rezultatu namuose įveikė nesėkmingą sezoną išgyvenantį "Lille". Įvarčius nugalėtojams atitinkamai 67-ąją ir 76-ąją minutėmis pelnė Sebastienas Puygrenier bei Jonathanas Brisonas.

Nemalonią staigmeną savo gerbėjams šiame ture pateikė trečioje vietoje žengiantis "Bordeaux" klubas, išvykoje net 5-0 nusileidęs naujokui "Caen". Svečiai į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę, kai įvartį pelnė Yohanas Gouffranas. Dar po 16-os minučių Jeremy Sorbonas padvigubino savo ekipos persvarą, o antrajame kėlinyje jo komandos draugai pelnė dar tris įvarčius ir į savo sąskaitą įsirašė įspūdingą pergalę. Verta paminėti, kad rungtynes "Bordeaux" futbolininkai baigė 9-iese, nes gavę raudonas korteles antrajame kėlinyje aikštę turėjo palikti Marcas Planusas ir Mathieu Chalme.

Į pakankamai saugią 15-ąją poziciją bent laikinai pakilo "Marseille" klubas, namuose 3-1 įveikęs autsaiderį "Metz". Šeimininkus į priekį 28-ąją minutę išvedė Boudewijnas Zendenas, o 35-ąją ir 69-ąją minutėmis du įvarčius pridėjo ekipos atakų lyderis Mamadou Niangas. Paguodos įvartį "Metz" gretose rungtynėms artėjant į pabaigą įmušė Cheikhas Mataras Gueye.

15-ojo turo rezultatai:

"%c00067" 0 - 2 "%c00055"
5` [0 - 1] Juninho (iš 11m.)
23` [0 - 2] Hatem Ben Arfa

"%c00254" 2 - 0 "%c00094"
67` [1 - 0] Sebastien Puygrenier
76` [2 - 0] Jonathan Brison

"%c00206" 5 - 0 "%c00064"
12` [1 - 0] Yohan Goufrran
28` [2 - 0] Jeremy Sorbon
74` [3 - 0] Eliot Grandin (iš 11m.)
83` [4 - 0] Juan Eluchans
87` [5 - 0] Gomis

35` Mathieu Chalme ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės
72` Marc Planus ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00071" 3 - 1 "%c00096"
28` [1 - 0] Boudewijn Zenden
35` [2 - 0] Mamadou Niang
69` [3 - 0] Mamadou Niang
86` [3 - 1] Cheikh Matar Gueye

"%c00146" 1 - 0 "%c00065"
81` [1 - 0] Araujo Ilan

"%c00093" 1 - 1 "%c00293"
14` [0 - 1] Marama Vahirua
20` [1 - 1] Luigi Pieroni

"%c00034" 0 - 0 "%c00306"

"%c00092" 0 - 0"%c00036"