15 turas: septynių įvarčių trileryje "Lille" įveikė "Lyon" © Eurofootball.lt
Prancūzijos 'Ligue 1" čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos paskutinės ketverios XV turo rungtynės.

Puikią pergalę net septynių įvarčių fiestoje šventė "Lille" ekipa, kuri namuose 4-3 įveikė "Lyon". Mačas kur kas geriau prasidėjo svečiams, kurie dėka dviejų Lisandro Lopezo įvarčių pirmavo 2-0.

Tačiau jeu netrukus Pierre-Alainas Frau rezultatą sušvelnino. Vis dėlto dar nesibaigus pirmajam kėliniui tas pats L.Lopezas vėl padidino savo ekipos persvarą - 1-3 "Lyon" komandos naudai.

53-ąją minutę "Lille" saugas Gervinho vėl atstatė intrigą, o po 70-ąją minutę Yohano Cabaye realizuoto 11 metrų baudinio rezultatas jau tapo lygus. Tai dar nebuvo pabaiga, mat jau besibaigiant mačo laikui Gervinho pelnė dar vieną įvartį ir "Lille" iškovojo dramatišką pergalę.

Visi rezultatai:

"Lille" 4 - 3 "Lyon"
2' [0 - 1] Lisandro Lopez
22' [0 - 2] Lisandro Lopez (iš 11 metrų baudinio)
24' [1 - 2] Pierre-Alain Frau
35' [1 - 3] Lisandro Lopez
53' [2 - 3] Gervinho
70' [3 - 3] Yohan Cabaye (iš 11 metrų baudinio)
90' [4 - 3] Gervinho

"Grenoble" 1 - 0 "Toulouse"
80' [1 - 0] Nicolas Dieuze

"Boulogne" 2 - 1 "Lens"
22' [0 - 1] Bira Dembele (į savo vartus)
40' [1 - 1] Ovidi Caruro
45' [2 - 1] Romain Sartre (į savo vartus)

17' iš aikštės pašalintas Mame N'Diaye ("Boulogne")

"Auxerre" 1 - 3 "Nancy"
25' [0 -1] Andre Luiz
35' [1 - 1] Valter Birsa
51' [1 -2] Abdeslam Ouaddou
87' [1 - 3] Youssouf Hadji

90' iš aikštės pašalintas Bocundji Ca ("Nancy")