17 turas: "Zenit" pakilo į šeštąją vietą © Eurofootball.lt
Pirmadienį vakare buvo sužaisti paskutiniai du Rusijos „Premier“ 17-ojo turo susitikimai. Kazanėje susitiko vietos “Rubin” bei Samaros “Krylja Sovetov”.

Pastaruoju metu iš “Rubin” komandos girdima daugiau žinių apie traumas, nei apie pergales bei įmuštus įvarčius, tačiau tą vakarą šeimininkai nutarė įprastinę tvarką pakeisti.

Tvarka buvo pakeista ir per pirmąjį kėlinį “Rubin” pelnė du įvarčius, tačiau reikia paminėti, kad abu įvarčiai buvo pelnyti po grubių “Krylja Sovetov” vartininko klaidų.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo aktyviau žaisti ir tai iš karto davė savo vaisių. 56-ąją rungtynių minutę svečių saugas D.Mudjiri pelnė puikų įvartį. Po šio įvarčio svečiai ėmė dar aktyviau spausti, bet rezultato jau nepavyko pakeisti. Rezultatu 2-1 pergalę šventė šeimininkai.

Paskutinis turo mačas įvyko Sankt Peterburge. Vietos “Zenit” kiekviename kėlinyje pelnęs po įvartį rezultatu 2-0 lengvai nugalėjo be vyriausiojo trenerio likusį Permės “Amkar”.

17 turo statistika

“%c00074” 2 – 1 “%c00113”
29’ [1 - 0] Alejandro Dominguez
38’ [2 - 0] Selim Benashur
56’ [2 - 1] David Mudjiri

E. Raziulis (“Krylja Sovetov”) rungtynėms registruotas nebuvo.

“%c00073” 2 – 0 “%c00120”
28’ [1 - 0] Fatih Tekke
67’ [2 - 0] Ivan Cherenchikov (į savo vartus)

E. Majus (“Zenit”) rungtynėms registruotas nebuvo.