18 turas: "Ajax" ir "Feyenoord" kluptelėjimai © Eurofootball.lt
Savaitgalį Olandijos „Eredivisie“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos devynerios 18-ojo turo varžybos. Šį kartą du taškus prarado „Ajax“ ir „Feyenoord“, tuo tarpu „PSV“ įveikė „NAC“ ekipą. Pergales taip pat iškovojo „Groningen“, „AZ“, „Willem II“, „Twente“ ir „Roda“, o taip pat dar vienas mačas baigėsi lygiosiomis.

Šeštadienį vieninteliame mače Roterdame vietos „Sparta“ klubas susitiko su 4-oje vietoje žengiančia „Groningen“ ekipa. Sužaidus pusvalandį svečius į priekį išvedė Stefanas Nijlandas, tačiau prieš pat pertrauką Seppas de Rooveris tiksliu baudos smūgiu išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje prabėgus aštuoniomis minutėms po Gorano Lovre perdavimo dublį atliko S.Nijlandas, o iki mačo pabaigos likus žaisti devynias minutes pats G.Lovre tiksliu smūgiu ir padėjo tašką šiose varžybose.

Sekmadienio mačuose Eindhoeno „PSV“ klubas savo sirgalių akivaizdoje reabilitavosi už paskutinį pralaimėjimą „Groningen“ komandai. Šį kartą Jano Wouterso auklėtiniai 2-0 įveikė Bredos „NAC“ vienuolikę.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „PSV“ komandą į priekį išvedė buvęs praėjusių metų „AZ“ ekipos atakų lyderis Danny Koevermansas, o po pertraukos paskutinę žaidimo minutę danas Kennethas Perezas padvigubindamas rezultatą įrodė, kas šiame mače buvo stipresnis.

„Heerenveen“ namuose rungtynes su Roterdamo „Feyenoord“ baigė lygiosiomis 1-1. Sužaidus 16 minučių svečių saugas Andwele Slory nuginklavo varžovų vartininką Robą van Dijką, bet pačioje rungtynių pabaigoje „Heerenveen“ puolėjas Geraldas Sibonas baudos smūgiu permetė kamuolį per „Feyenoord“ žaidėjų gyvatvorę ir išlygino rezultatą.

Vienas iš autsaiderių, šių metų pirmenybių naujokas „Venlo“ klubas mačą namuose su Amtserdmao „Ajax“ klubu užbaigė garbingai lygiosiomis 2-2. Praėjus kiek daugiau nei pusvalandžiui po Gabri perdavimo svečius į priekį išvedė Luisas Suarezas.

Antrajame kėlinyje krito fantastiškas išlyginamasis įvartis. „Venlo“ žaidėjas Rachitas Ofrany smūgiu iš 45 metrų privertė kapituliuoti „Ajax“ vartų sargą Marteną Stekelenburą. Vis tik greitai Klaasas Janas Huntelaaras grąžino Amsterdamo ekipai pranašumą, bet iš aikštės likus žaisti 4 minutes buvo pašalintas Geoge`as Ogararu, ir tuo kuo puikiausiai pasinaudojo šeimininkai, kai galva tiksliai mušė Sandro Calabro.