18 turas: "Deportivo" neatsilaikė prieš "Sevilla" © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse šeštadienio vakarą buvo žaidžiamas vienerios rungtynės, o dar vienas susitikimas prasideda šiuo metu.

La Korunijoje, vietos "Deportivo" priėmė "Sevilla" ekipą, tačiau šeimininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą ir pralaimėjo jiems, rezultatu 1-3.

Mačo pradžia "Deportivo" nieko blogo nežadėjo, mat 34 minutę jie išsiveržė į priekį - puolėjas Bodipo nuginklavo "Sevilla" vartininką Andresą Palopą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai dar labiau susikomplikavo savo padėtį, kai už grubią pražangą prieš save raudoną kortelę išvydo Enzo Maresca.

Vis tik vos prasidėjus antram rungtynių kėliniui rezultatas tapo lygus - po keitimo aikštėję pasirodęs Fredericas Kanoute atliko puikų perdavimą Luisui Fabiano ir šis pelnė įvartį.

Nors "Sevilla" ir žaidė turėdama vienu žaidėjų mažiau, tačiau tai jiems nesutrukdė 78 minutę išsiveržti į priekį - vėlgi po F.Kanoute perdavimo, Renato nukreipė tiksliai kamuolį į "Deportivo" vartus.

Vos po kelių minučių šeimininkai jau atsakė pavojinga ataka, tačiau Alberto Lopo smūgį fantastiškai atlaikė vartininkas A.Palopas.

Na, o pačioje mačo pabaigoje visas viltis pasiekti bent lygiąsias sužlugdė Diego Capelas, kuris pelnė įvartį po tikslaus Jesuso Navo perdavimo.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Sevilla" pergalę 3-1, po kurios jie bent jau laikinai pakilo į trečią vietą turnyrinėje lentelėje, tuo tarpu "Deportivo" išlieka šešta.

Kitame susitikime tarp "Valencia" ir "Villarreal" ekipų užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 3-3.

La Korunijos "Deportivo" 1 - 3 "Sevilla"
34' [1 - 0] Rodolfo Bodipo Diaz
50' [1 - 1] Luis Fabiano
78' [1 - 2] Renato
90' [1 - 3] Diego Capel

41' iš aikštės pašalintas Enzo Maresca ("Sevilla")

"Valencia" 3 - 3 "Villarreal"
1' [1 - 0] Ruben Baraja
10' [2 - 0] David Villa
45' [2 - 1] Fabrizio Fuentes
76' [2 - 2] Joseba Llorente
79' [3 - 2] Edu
84' [3 - 3] Giuseppe Rossi (iš 11 metrų baudinio)