19 turas: Įvarčių lietus Abbe-Deschamps stadione © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaisti devyneri Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 19-ojo turo susitikimai, po kuriu padėtis tunyrinės lentelės viršuje nepasikeitė.

Lygoje ir toliau pirmauja "Lyon" futbolininkai, penktadienį centrinėje turo dvikovoje iškovoję lygiąsias 1-1 su "Marseille" bei savo sąskaitą papildę dar vienu tašku. Dabar Prancūzijos čempionų sąskaitoje iš viso yra 39 taškai.

Lyderių kluptelėjimu jau ne pirmą kartą šį sezoną nesugebėjo pasinaudoti antroje vietoje žengiantis "Lille" klubas, kuris išvykoje nesugebėjo įveikti autsaiderio "Ajaccio" - mačas baigėsi 0-0. Po šių lygiųjų "Lille" savo sąskaitoje turi 36 taškus.

Tikra įvarčių fiesta šeštadienį vyko "Auxerre" Abbé-Deschamps stadione, kur vietos ekipa susitiko su Edgaro Jankausko "Nice". Mačas baigėsi "Auxerre" pergale 4-3, o visi septyni rungtynių įvarčiai buvo pelnyti per 17 antrojo kėlinio minučių - nuo 45-osios iki 62-osios. Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas rungtynėms registruotas nebuvo.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir pagaliau atsigaunantis sostinės "P.S.G" klubas namuosę įveikęs "Metz" 3-0. Savo varžovus šiame ture taip pat įveikė "Lens" ir "Strasbourg" ekipos, o praėjusio sezono Europos atradimas "Monaco" tik lygiosiomos 1-1 sužaidė su "Bordeaux".

Rytoj (sekmadienį) savo jėgas paskutinėse turo rungtynėse išbandys "Nantes" ir "Sochaux" vienuolikės.

Turnyrinė lentelė

Visi 19-ojo turo rezultatai:

"%c00036" 1 - 1 "%c00064"
8' [0 - 1] Jean Claude Darcheville
42' [1 - 1] Mohamed Kallon

"%c00034" 1 - 0 "%c00067"
15' [1 - 0] Cedric Kante

"%c00026" 0 - 0 "%c00094"

"%c00025" 4 - 3 "%c00090"
45' [1 - 0] Rene Bolf
47' [1 - 1] Sammy Traore
54' [2 - 1] Benjani Mwaruwari
57' [2 - 2] Marama Vahirua
59' [3 - 2] Younes Kaboul
62' [3 - 3] Olivier Echouafni
63' [4 - 3] Benjani Mwaruwari

44' iš aikštės pašalintas Victor Agali ("Nice")

"%c00206" 0 - 2 "%c00092"
28' [0 - 1] Benjamin Psaume
58' [0 - 2] Daniel Moreira

"%c00207" 0 - 2 "%c00146"
32' [0 - 1] Julien Sable
45' [0 - 2] Frederic Mendy

59' iš aikštės pašalintas Zoumana Camara ("Saint-Etienne")

"%c00093" 2 - 1 "%c00031"
35' [1 - 0] Daniel Cousin
69' [2 - 0] Daniel Cousin
82' [2 - 1] Tony Vairelles

"%c00023" 3 - 0 "%c00096"
38' [1 - 0] Mehdi Meniri (į savo vartus)
60' [2 - 0] Pedro Pauleta
74' [3 - 0] Fabrice Pancrate

"%c00055" 1- 1 "%c00071"
3' [0 - 1] Peguy Luyindula
39' [1 - 1] Sidney Govou