21 turas: L.Messi išplėšė pergalę "Barcelona" ekipai © Eurofootball.lt
Ispanijos pirmenybėse sekmadienį buvo žaiždiami dar šeši XXI turo mačai.

Sunkią pergalę iškovojo lyderė "Barcelona", kuri tik dėka dviejų Lionelio Messio įvarčių, 2-1 įveikė Santandero "Racing" ekipą.

Pirmasis pavojus kilo prie svečių vartų, kai 12 minutę "Racing" puolėjas Jonathanas Pereira pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau "Barcai" apsiginti vis dėlto pavyko.

Kėlinio pabaigoje Nikola Žigičius pabandė laimę, bet ir šiam šeimininkų puolėjui pasižymėti nepavyko.

Įvartį šeimininkai pasiekė antrojo kėlinio pradžioje - 55 minutę Rafaelis Marquezas baudos aikštelėje neleistinai sužaidė prieš J.Pereira ir mačo teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. N.Žigičiaus smūgis buvo tiksus ir "Racing" išsiveržė į priekį.

"Barca" jau netrukus rezultatą išlygino, kai aikštėje po keitimo pasirodęs Lionelis Messi pasinaudojo puikiu Xavi perdavimu. Rungtynėms artėjant prie pabaigos, tas pats L.Messi puikiai susistabdė kamuolį, atliko smūgį ir dar kartą mače nuginklavo "Racing" vartininką.

Nors pačioje pabaigoje, raudonas kortes prieš save išvydo du "Barcos" gynėjai, tai R.Marquezas ir Gerardas Pique, bet tai nepadėjo "Racing" pakeisti rezultato ir mačas baigėsi šeimininkų pergale.

Santandero "Racing" 1 -2 "Barcelona"
55' [1 - 0] Nikola Zigic
65' [1 - 1] Lionel Messi
80' [1 - 2] Lionel Messi

88' iš aikštės išvytas Rafael Marquez ("Barcelona")
90' iš aikštės išvytas Gerard Pique ("Barcelona")

"Osasuna" 1 - 0 "Mallorca"
3' [1 - 0] Walter Pandiani

60' iš aikštės išvytas David Navarro ("Mallorca")
79' iš aikštės išvytas Dudu Aouate ("Mallorca")
88' iš aikštės išvytas Javad Nekounam ("Osasuna")

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 "Recreativo"
62' [1 - 0] Nicolas Pareja
90' [1 - 1] Marcos Ruben (iš 11 metrų baudinio)

90' iš aikštės išvytas Idriss Carlos Kameni ("Espanyol")

La Korunijos "Deportivo" 3 - 0 "Villarreal"
2' [1 - 0] Angel Lafita
62' [2 - 0] Angel Lafita
68' [3 - 0] Ivan Sanchez Riki

Sevilijos "Real Betis" 2 - 2 Madrido "Getafe"
7' [1 - 0] Juanma
9' [2 - 0] Mark Dennis Gonzalez
64' [2 - 1] Ikechukwu Uche
71' [2 - 2] Ikechukwu Uche

33' iš aikštės išvytas Juan Jande ("Real Betis")

Madrido "Atletico" 1 - 2 "Valladolid"
50' [0 - 1] Luis Prieto
54' [1 - 1] Jose Antonio Garcia Calvo (į savus vartus)
78' [1 - 2] Manuel Victor

"Valencia" 3 - 2 "Almeria"
5' [1 - 0] Joaquin
22' [1 - 1] Alvaro Negredo
29' [2 - 1] David Villa (iš 11 metrų baudinio)
61' [3 - 1] David Villa
64' [3 - 2] Alvaro Negredo

"Sporting Gijon" 1 - 0 "Sevilla"
17' [1 - 0] Diego Castro

6' Mate Bilic ("Sporting Gijon") nerealizavo 11 metrų baudinio
28' iš aikštės išvytas Roberto Canella ("Sporting Gijon")