23 ture netrūko staigmenų ir gausybės įvarčių © Eurofootball.lt
Lietuvos futbolo čempionate sekmadienį sužaisti 23-ojo turo susitikimai, per kuriuos buvo įmušta net septyniolika įvarčių. Dvejuose susitikimuose užfiksuoti netikėti rezultatai, o viename - reto grožio dramatiška kova.

Panevėžyje vykusiame mače vietos "Ekranas" po pirmo kėlinio pralaiminėjo prieš "Sūduvą" rezultatu 2-3, tačiau dramatiškoje rungtynių pabaigoje įmušęs du įvarčius sugebėjo palaužti varžovus ir išplėšti labai svarbius tris taškus.

Netikėtai lengvai pergales iškovojo kitos dvi namuose žaidusios komandos - "Šilutė" ir "Vėtra" vienodais rezultatais 4-0 sutriuškino atitinkamai ketvirtoje vietoje esantį "Žalgirį" ir lygos lyderiu buvusį "Atlantą". Iš klaipėdiečių pirmąją poziciją susigrąžino čempionų titulą ginantis "Kaunas", dviejų įvarčių persvara įveikęs "Vilnių".

Po šio turo paaštrėjo kova turnyrinės lentelės viduryje - kelias nesėkmes iš eilės patyrusį "Žalgirį" jau beveik pasivijo "Vėtra", o pastarajai į nugarą "alsuoja" "Šilutė".

Turnyrinė lentelė

23 turo rezultatai:
"%c00033" 4 - 3 "%c00125"
3' [0 - 1] Christian Sagna
8' [1 - 1] Aurimas Kučys
16' [1 - 2] Davit Čigladze
22' [1 - 3] Christian Sagna
32' [2 - 3] Mantas Savėnas
90' [3 - 3] Gediminas Paulauskas
90+2' [4 - 3] Mantas Savėnas (11m.)

"%c00141" 4 - 0 "%c00032"
8' [1 - 0] Artūras Rimkevičius
64' [2 - 0] Marius Kižys
69' [3 - 0] Marius Kižys
73' [4 - 0] Vitalis Stankevičius

"%c00123" 4 - 0 "%c00124"
41' [1 - 0] Rolandas Vaneikis
61' [2 - 0] Nerijus Sasnauskas
72' [3 - 0] Andrius Kochanauskas
81' [4 - 0] Darvydas Šernas

"%c00030" 2 - 0 "%c00140"
6' [1 - 0] Kęstutis Ivaškevičius
73' [2 - 0] Andrius Gedgaudas