A lygos pirmenybes supurtė pokyčiai.
Šiandien buvo pranešta, kad stipriausias Lietuvos futbolo čempionatas nuo šiol bus vadinamos TOPLYGA.
Tokios permainos buvo įvairiai sutiktos socialiniuose tinkluose.
Žinomas komikas ir sporto gerbėjas Paulius Ambrazevičius rašė:
„Nežinau net, kas geriau - „OlyBoost“ energinis gėrimas, ar aukščiausia Lietuvos futbolo lyga - A lyga - pakeitusi pavadinimą į TOPLYGA. Žinoma, savotiško šarmo priduoda ir šita fantastiška lažybininko ir TOPLYGOS prezidento Staniulio žodžių ekvilibristika:
„TOPLYGA pavadinimas atsako į daugelį klausimų, nes mes keliame tokius tikslus, kad ne tik klubai būtų topinio lygio ir visi žinotų, kad toje lygoje žaistų geriausi Lietuvos futbolininkai, bet ir pati organizacija sau kelia aukščiausius tikslus. Norime, kad tai atsispindėtų ne tik aikštėje, bet ir viskas, kas yra šalia jos – vadyba ir organizacija būtų topinio lygio“, – pasakojo G. Staniulis.”
Logotipas irgi TOPKLASĖ“, – rašė P. Ambrazevičius.
Futbolo komentatorius Rytis Vyšniauskas komentare parašė: „Your move, LKL, kurią remia rėmėjas.“
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą