24-asis Ispanijos čempionato turas prasidėjo rezultatyviomis lygiosiomis (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse penktadienį prasidėjo 24-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

"El Molinon" stadione susigrūmė Chicono "Sporting" prieš Madrido "Rayo Vallecano". Po atkaklios kovos rungtynių teisėjas Closas Gomezas užfiksavo rezultatyvias lygiąsias, 2-2.

Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį, bet 39-ąją minutę pranašumą atsatatė varžovų puolėjas Miku. Vis dėlto pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje jaunasis Alenas Halilovičius vėl išvedė "Sporting" į priekį.

Antrajame kėlinyje netrūko kovos. 58-ąją minutę "Rayo" saugo Jozabedo smūgis į varžovų vartus leido išlyginti rezultatą, kuris nepasikeitė iki pat mačo pabaigos.

"Rayo" su 24 taškais rikiuojasi 15-oje pozicijoje, o "Gijon" - pozicija žemiau.

"Sporting" 2 - 2 "Rayo Vallecano"
5' [1 - 0] Guerrero
39' [1 - 1] Miku
45' [2 - 1] A. Halilovič
58' [2 - 2] Jozabed

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8291878" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>