24-asis "Ligue 1" turas prasidėjo "Marseille" bei "Saint-Etienne" lygiosiomis (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmasis 24-ojo Prancūzijos čempionato turo susitikimas, kuriame du taškus prarado dėl prizinių vietų kovojantis "Marseille". Prieš jį atsilaikė į formą pamažu grįžtantis "Saint-Etienne".

Uostamiesčio futbolininkus į priekį čia Florianas Thauvinas puikiu smūgiu išvedė jau ketvirtąją minutę, tačiau jau netrukus Kevinas Monnet-Paquet išlygino rezultatą.

Bouna Sarras atliko rezultatyvų perdavimą Morganui Sansonui pirmajam kėliniui dar neįpusėjus ir tuomet atrodė, jog Rudi Garcios auklėtiniams problemų nekils.

Vis dėlto, itin pavojingų progų svečiai daugiau nebesukūrė, o "Saint-Etienne" pamažu atstatė jėgų pusiausvyrą. Galiausiai 75-ąją minutę po minėtojo Sarro klaidos įmušė Robertas Beričius.

Pastarasis smūgis lėmė, jog dvikova baigėsi lygiosiomis 2-2, kuriomis pasinaudoti jau rytoj prieš "Angers" bandys "Monaco".

"Saint-Etienne" 2 - 2 "Marseille"
[0-1] 4' Florian Thauvin
[1-1] 9' Kevin Monnet-Paquet
[1-2] 20' Morgan Sanson
[2-2] 75' Robert Berič

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10925639" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>