24 turas: Abiejų lyderių nesėkmės © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje savaitgalį sužaisti 24-ojo turo susitikimai, iš kurių du pasibaigė gana netikėtais čempionato lyderių pralaimėjimais, leidusiais priartėti žemesnias pozicijas užimantiems varžovams

Absoliutus lyderis Sankt Peterburgo "Zenit" išvykoje nusileido Jaroslavlio "Shinnik" komandai, o Maskvos derbyje "Lokomotiv" įveikė "CSKA" ir sumažino atsilikimą nuo jų iki vieno taško.

Ketvirtoje pozicijoje išlieka Samaros "Krylja Sovetov" klubas, papildęs savo taškų kraitį po laimėjimo prieš Maskvos "Torpedo" vienuolikę, kuri po nesėkmės nukrito į šeštąją vietą.

Dar vieną pergalę iškovojo ir į septintą vietą pakilo Maskvos "Spartak", dviejų 11 metrų baudinių dėka įveikęs Permės "Amkar". Vienodai taškų su "Spartak" klubu turi jo miesto kaimynas "Moskva", antrą kartą iš eilės sužaidęs nulinėmis lygiosiomis.

Turnyrinė lentelė

Visi 24-ojo turo rezultatai:

"%c00112" 0 - 1 "%c00113"
24' [0 - 1] Andrey Tikhonov (11m.)

M.Samusiovas žaidė visas rungtynes, R.Poškus iki 59 minutės

"%c00074" 2 - 2 "%c00110"
7' [1 - 0] Denis Boyarintsev
31' [2 - 0] Sederik Russel
54' [2 - 1] Bafur Gyan
90' [2 - 2] Bafur Gyan

"%c00072" 0 - 1 "%c00075"
73' [0 - 1] Dmitriy Loskov

D.Šemberas žaidė visas rungtynes

"%c00076" 2 - 1 "%c00073"
25' [1 - 0] Emir Spakhic
28' [1 - 1] Alexandr Spivak
55' [2 - 1] Emir Spakhic (11m.)

"%c00116" 3 - 2 "%c00115"
6' [0 - 1] Omar Peres
22' [1 - 1] Valeri Esipov
31' [2 - 1] Dmitriy Kozlov
53' [3 - 1] Dmitriy Robnenko
55' [3 - 2] Iso Kanenda

"%c00120" 0 - 2 "%c00114"
32' [0 - 1] Dmitriy Alenichev (11m.)
90' [0 - 2] Dmitriy Alenichev (11m.)

I.Dedura žaidė visas rungtynes, A.Jankauskas iki 83 minutės

"%c00118" 0 - 0 "%c00117"

N.Barasa žaidė visas rungtynes, R.Džiaukštas iki 76 minutės

"%c00111" 2 - 1 "%c00122"
75' [1 - 0] Fereira Jan
78' [2 - 0] Nikolas Pavlovic
89' [2 - 1] Denis Popov